1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞEBNEM FERAH ESECEK
ŞEBNEM FERAH ESECEK

ŞEBNEM FERAH ESECEK

DAÜ, Şebnem Ferah’ı 16 Mayıs 2012 Çarşamba günü DAÜ kampüsü içerisinde yer alan DAÜ Stadyumu’nda hayranları ile buluşturuyor

A+A-

 

 

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ)  çok önemli bir hayran kitlesine sahip Türk Rock müziğinin en güçlü kadın seslerinden biri olan Şebnem Ferah’ı 16 Mayıs 2012 Çarşamba günü DAÜ kampüsü içerisinde yer alan DAÜ Stadyumu’nda hayranları ile buluşturuyor. Konu ile ilgili DAÜ’den şu açıklama yapıldı: “Özellikle son dönemde verdiği konserlerle büyük kitlelere hitap eden Şebnem Ferah, Kral TV’nin verdiği video müzik ödüllerinde en iyi rock kadın sanatçı ödülünü almış ayrıca Powertürk müzik ödüllerinde  de en iyi klip ve sanatçı ödülüne layık görülmüştür.

KKTC’de de büyük hayran kitlesine sahip olan Şebnem Ferah’ın uzun yıllardan sonra adada vereceği ilk konseri gerek üniversite gençleri gerekse KKTC halkı tarafından sabırsızlıkla ve heyecanla bekleniyor. DAÜ yönetiminin  öğrencilerinin yoğun talebini değerlendirerek düzenleyeceği bu konserde DAÜ öğrencileri öğrenci kimlik kartlarını, personel ise kendilerine gönderilecek olan davetiyeyi göstermek kaydı ile ücretsiz giriş yapabilecekler. Halktan konserlere katılacak olanlar için ise her konser için 10 TL ücret talep edilecek. Biletler 12 Mayıs 2012 tarihinden itibaren aşağıda belirtilen şatış noktalarında satışa sunulacaktır. Ayrıca, 14 Mayıs 2012 tarihinden itibaren de DAÜ Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü’nde kurulacak standlardan ve konser günü konser yerinde kurulacak satış noktalarından biletler satışa sunulacaktır. Konser saat 21:30 da başlayacaktır. Konser alanına girişler saat 19:00’dan itibaren gerçekleşecek”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1077 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler