1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'SEAVIEW' İÇİN AÇIK ARTIRMA
SEAVIEW İÇİN AÇIK ARTIRMA

'SEAVIEW' İÇİN AÇIK ARTIRMA

İskele Boğazı’ndaki Sea-View Otel’in demirbaşı 13 Eylül Perşembe günü saat 12.00’de Otel’de açık artırma ve peşin parayla satılacak.

A+A-

 

İskele Boğazı’ndaki Sea-View Otel’in demirbaşı 13 Eylül Perşembe günü saat 12.00’de Otel’de açık artırma ve peşin parayla satılacak.

Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, açık artırma ve peşin parayla Otelin oda, bangalow, resepsiyon, ofis mobilya, beyaz eşya, mefruşat, mutfak bölümüne ait sanayi tipi çelik gaz ocağı, gazlı fırın, yemek muhafaza, servis bankoları, raflar, bulaşık teknesiyle restoran bölümünün ahşap servis bankoları, yemek masalarıyla sandalyelerin satılacağına işaret edildi.

Açıklamada, açık artırmaya katılacak alıcıların satış günü öncesi 3 bin TL’lik 1 ay süreli geçici Banka Teminat Mektubu veya Maliye’ye yatırılacak para karşılığı alınan makbuz ve devlete borcu olmadığına dair Maliye Bakanlığı Gelir ve Vergi Dairesi’nden alınacak belgenin satış öncesi Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi’ne ibraz etmesi gerektiği belirtildi.

Alıcılar daha fazla bilgiyi 12 Eylül Çarşamba gününe kadar Devlet Emlak ve Malzeme Müdürlüğü Ayniyat ve Levazım Şubesi’nden temin edebilecek. 

 

 

 

 

Bu haber toplam 805 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler