1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SAYI KRALI KARANFİLOĞLU
SAYI KRALI KARANFİLOĞLU

SAYI KRALI KARANFİLOĞLU

“2012 Cratos Premium Süper Bilardo Ligi”ni şampiyon olarak tamamlayan Lefke Türk Spor Kulübü’nün genç oyuncusu Ali Karanfiloğlu istikrarlı oyunu ile en fazla galibiyete imza atma başarısı gösterdi.

A+A-

 

 

 

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen “2012 Cratos Premium Süper Bilardo Ligi”ni şampiyon olarak tamamlayan Lefke Türk Spor Kulübü’nün genç oyuncusu Ali Karanfiloğlu istikrarlı oyunu ile en fazla galibiyete imza atma başarısı gösterdi.
Ali, lig boyunca çıktığı 44 karşılaşmadan 40’ından galibiyet ile ayrılarak “Sayı Kralı” olurken, elde ettiği galibiyetler ile Lefke Türk Spor Kulübü’nün şampiyonluğunda da önemli bir rol oynadı.

KARANFİLOĞLU: “HEDEFİM AVRUPA”
Geçtiğimiz sezon vatani görevi nedeniyle bilardodan uzak kalan başarılı bilardocu, bu yıl gösterdiği performans ile büyük beğeni kazanırken, bilardodaki hedefini de “Avrupa’da başarı” olarak belirledi. “Bu sezon çok çalıştım. Lefke Türk Spor Kulübü olarak hem lig şampiyonluğunu kazandık, hem de federasyon kupasını. Ali Karanfiloğlu olarak da başarılı olduğuma inanıyorum. Disiplinli çalışınca başarı kendiliğinden geliyor”  diyen Karanfiloğlu, amacının Avrupa’da da başarılı olmak olduğunu söyledi.


 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 449 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler