1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SATRANÇÇILARIMIZ TÜRKİYE’YE GİTTİ
SATRANÇÇILARIMIZ TÜRKİYE’YE GİTTİ

SATRANÇÇILARIMIZ TÜRKİYE’YE GİTTİ

13 kişilik KKTC satranç kafilesi, 10 kişilik KKTC Erkekler Satranç Milli Takımı ve 2 kişilik KKTC Kadınlar Satranç Milli Takımı’ndan oluşuyor

A+A-

 

 

KKTC Satranç Milli Takımı, 2012 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası’nda mücadele edecek

 

 

 

KKTC Satranç Federasyonu, erkekler ve kadınlar milli takımları ile birlikte Türkiye’ye gitti. KKTC’li satranççılar, Türkiye Satranç Şampiyonası’nda mücadele edecek.

13 kişilik KKTC satranç kafilesi, 10 kişilik KKTC Erkekler Satranç Milli Takımı ve 2 kişilik KKTC Kadınlar Satranç Milli Takımı’ndan oluştu. KKTC satranç kafilesinde kafile başkanı olarak görev yapan Mehmet Özerkman, aynı zamanda kafilemizin antrenörlüğünü de yapacak.

Antalya’daki Limra Hotel’de gerçekleşecek olan Türkiye Satranç Şampiyonası’nda, satranççılarımızın hedefi ilk 30’a girmek olarak belirilendi. İlk 30’a giren sporcular, Avrupa Satranç Şampiyonası’na katılma hakkını elde edecek.

KKTC büyükler satranç kafilesi şöyle:

Mehmet Özerkman (Kafile Başkanı-antrenör), Mustafa Sakallı, Haluk R. Serhun, Hüseyin Sertbay, Halil Şentuğ, Emin Sensay, Gökmen Coşan, Nejat Kıraçoğlu, Ekin Arca, Abdullah Özdoğan, Özgür Şeb, Ayşen Haksayar ve Nilhan Yıldıran (sporcu).

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 877 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler