1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SARRO KRİZİ BÜYÜYOR
SARRO KRİZİ BÜYÜYOR

SARRO KRİZİ BÜYÜYOR

Hüseyin Sarro’nun kulübü Binatlı’nın izni olmadan Lapta ile antrenmanlara başlaması, iki kulüp arasında krize neden oldu.

A+A-

 

 

Binatlı ile Lapta kulüpleri arasındaki Sarro krizi giderek büyüyor. Hüseyin Sarro’nun kulübü Binatlı’nın izni olmadan Lapta ile antrenmanlara başlaması, iki kulüp arasında krize neden oldu.

Lapta kulübü geçtiğimiz hafta Hüseyin Sarro’yu kadrosuna katabilmek için Binatlı yönetimine teklif götürmüş fakat görüşmeler fiyatta anlaşılamayınca tıkanmıştı. Binatlı yönetiminin Lapta’dan Sarro için 70.000 TL istediği fakat Lapta’nın bu futbolcu için Binatlı’ya 20.000 TL önermesi ile bu transfer gerçekleşmemişti. Ancak Hüseyin Sarro’nun ısrarla Lapta’da futbol oynamak istemesi nedeniyle kulübünün izni olmadan Lapta ile antrenmanlara başladığı bilgisi verildi.

 

BİNATLI’DA BUĞRA GÜNDEMDE

Binatlı antrenörü Şenol Canbolat’ın verdiği bilgiye göre Bostancı Bağcıl’ın kadrosuna katmak istediği fakat henüz resmen istemediği genç futbolcu Görkem için yönetimin 80.000 TL fiyat biçtiğini ve eğer Sarro veya Görkem’in başka takıma transfer olması halinde Binatlı’nın Lefke’de futbol oynayan eski futbolcuları Buğra’yı almaya çalışacaklarını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 574 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler