1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SARAY OTEL YENİDEN HİZMETTE
SARAY OTEL YENİDEN HİZMETTE

SARAY OTEL YENİDEN HİZMETTE

Lefkoşa’nın sembolü olarak nitelendirilen ve 5 milyon Euro harcanarak modern yaşamın ihtiyaçlarına göre yenilenen Saray Otel, dün yeniden hizmete açıldı

A+A-

Lefkoşa’nın sembolü olarak nitelendirilen ve 5 milyon Euro harcanarak modern yaşamın ihtiyaçlarına göre yenilenen Saray Otel, dün yeniden hizmete açıldı. Saray Hotel’de gerçekleştirilen açılış törenine, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ve Başbakan İrsen Küçük de katıldı. Açılışta konuşma da yapan Küçük ve Eroğlu kurdele kesiminin ardından otel içini gezdi.

 

OTEL YENİLENDİ

Otelin baştan sona yenilenerek standardı yükseltildi ve otel yenilenen yüzüyle yeniden hizmete sunuldu. Otelin tadilatının 5 milyon Euro’ya mal olduğu, bu kapsamda otele 250-300 kişilik bir toplantı / konferans salonu yapıldığı, ayrıca spor salonu ve saunası da bulunan bir spa merkezi de eklendiği bilgisi verildi. Otel 36 standart oda, 6 süit odadan oluşmakta, toplam yatak kapasitesinin ise 100 olduğu söylendi. Otelin 8. kattaki roof bölümünün de restoran olarak hizmet vermeye devam edeceği belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1012 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler