1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SANCAR ÇİFTİ ŞAMPİYON
SANCAR ÇİFTİ ŞAMPİYON

SANCAR ÇİFTİ ŞAMPİYON

Sezonun ilk yarışı olan Her Ltd. Rallisinde mutlu sona 43:17.730’luk derecesi ile Nevzat Sancar – Gökhan Sancar çifti ulaştı.

A+A-

 

 

Sezonun ilk yarışı olan Her Ltd. Rallisinde mutlu sona 43:17.730’luk derecesi ile Nevzat Sancar – Gökhan Sancar çifti ulaştı. Yarışta iddialı isimlerden Ömer Yıldız – Kerem Toka çifti mekanik arızadan dolayı yarışı tamamlayamadı

 

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu (KKTOK) tarafından düzenlenen 2012 KKTC Ralli Şampiyonası’nın ilk ayağı olan Her Ltd. Rallisi’ni 43:17.730’luk derecesi ile Nevzat Sancar – Gökhan Sancar çifti şampiyon olarak tamamladı. Kanlıköy, BRT, Hamitköy özel etaplarının koşulduğu yarışta ilk kez Power Stage Sistemi de seyirci özel etabında, Cemsa Yarış Pisti’nde kullanıldı.  Her Ltd. Rallisi’nde ikinciliği Derviş Sütçüoğlu – Harun Çakır ikilisi alırken, üçüncülüğü Selen Bilgimer – Selahattin Dağlı ikilisi kazandı.

 

5 Araç Yarış Dışı

Yarışa kayıt yaptıran 11 aracın 5 tanesi yarış dışı kalarak yarışı tamamlayamadı. İddialı pilotlardan Ömer Yıldız – Kerem Toka ikilisi mekanik arızadan dolayı yarışı tamamlayamadı. Salih Can – Cemal Arsal çifti takla atarak yarış dışı kalırken, Sadık Bilgimer – Mustafa Nalçakanoğlu, Deniz Denner – Mehmet Mişon, Yusuf Cambaz – Canben Özpaşa çifti de mekanik arızadan dolayı yarışı tamamlayamadılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 584 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler