1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞAMPİYONLUKLA DÖNDÜLER
ŞAMPİYONLUKLA DÖNDÜLER

ŞAMPİYONLUKLA DÖNDÜLER

Uzun zamandır mağlubiyet yüzü görmeyen başarılı voleybolcu Buğra ve ekibi eski şampiyonlar Çağla ile Meliz’in yeniden voleybola dönmesi ile mağlubiyetle tanıştı.

A+A-

 

 

Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Salih Miroğlu Gençlik ve Spor Kupası büyük kadınlarda uzun zamandır mağlubiyet yüzü görmeyen başarılı voleybolcu Buğra ve ekibi eski şampiyonlar Çağla ile Meliz’in yeniden voleybola dönmesi ile mağlubiyetle tanıştı.

Yaklaşık 3 yıldır çeşitli nedenlerle hiçbir turnuvaya katılmayan Çağla-Meliz çifti ilk olarak 4 – 8 Temmuz tarihinde Hopa’da yapılan Türkiye Kupası 1’nci ayak müsabakalarına katılmışlardı. Başarılı ikili bu turnuvada mevcut maç eksikliklerini biraz olsun giderdiklerini söylediler ve Salih Miroğlu turnuvasında tam olarak hazır olmamalarına rağmen şampiyon oldukları için sevinçli olduklarını belirttiler. Çağla – Meliz ikilisi önümüzdeki günlerde Mağusa bölgesinde düzenlenecek olan 2 plaj voleybolu turnuvasına katılacaklarını, burada da hedeflerinin şampiyon olmak olduğunu ancak esas hedeflerinin 24 Ağustos’ta Fethiye’de başlayacak olan Türkiye şampiyonasında kürsüye çıkmak olduğunu söylediler.

Çağla – Meliz çiftinin daha önce gittikleri turnuvalarda Türkiye 3’ncülüğü bulunmaktadır.

Bu haber toplam 412 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler