1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Şampiyonluk güzel…
Şampiyonluk güzel…

Şampiyonluk güzel…

BTM Yükselme İkinci Ligi’nden, BTM Yükselme Birinci Ligi’ne şampiyon olarak çıkan Geçitkale Günay Spor Kulübü futbol takımı Şampiyonluk Kupası’nı, Geçitkale’de düzenlenen mütavazi törenle Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu’nun e

A+A-

BTM Yükselme İkinci Ligi’nden, BTM Yükselme Birinci Ligi’ne şampiyon olarak çıkan Geçitkale Günay Spor Kulübü futbol takımı Şampiyonluk Kupası’nı, Geçitkale’de düzenlenen mütavazi törenle Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu’nun elinden aldı.

Olsan Oran başkanlığında yedi köyün (Geçitkale, Sütlüce, Mallıdağ, Çınarlı, Çamlıca,  Yamaçköy, Nergisli) birleşmesi ile oluşturulan kulüp, BTM Yükselme İkinci Ligi’ni şampiyon olarak BTM Yükselme Birinci Ligi’ne terfi etti.

Geçtiğimiz akşam Geçitkale parkında düzenlenen törene, Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu’nun yanı sıra Ekonomi ve Enerji Bakanı Sonat Atun, Ulusal Birlik Partisi Genel Sekreteri Ertuğrul Hasipoğlu, UBP Mağusa Milletvekili Afet Özcafer, Geçitkale Belediye Başkanı ve yedi köyün halkı katıldı.

Aynı akşam geçtiğimiz hafta Mormenekşe’de düzenlenen anı turnuvasında şampiyon olan Geçitkale Günay Spor Kulübü yıldız takımına da kupasını Ekonomi ve Enerji Bakanı sunat Atun verdi.

Ayrıca Geçitkaleli olup da Türkmenköy’de top koşturan Hüseyin Yeşilbaş’ı transfer ederek yeni formasını Cumhurbaşkanı elinden aldı.

 

 

 

 

Bu haber toplam 977 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler