1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞAMPİYONLUĞU KUTLADILAR
ŞAMPİYONLUĞU KUTLADILAR

ŞAMPİYONLUĞU KUTLADILAR

2012 Erkekler Ligi Şampiyonu Şehir Kulübü, düzenlenen gecede şampiyonluğunu kutladı ve takımın başarısında katkı koyanlar ödüllendirildi.

A+A-

 

 

 

 

 

Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen 2012 Erkekler Ligi Şampiyonu Şehir Kulübü, düzenlenen gecede şampiyonluğunu kutladı ve takımın başarısında katkı koyanlar ödüllendirildi.

Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği kutlama gecesinde, Şehir Kulübü Başkanı Niyazi Manyera, takım antrenörlerine başarılarından dolayı birer plaket vererek bu başarılarının devam etmesi temennisinde bulundu.

Takım Antrenörü Tuncel Türker ise yaptığı konuşmada “Yaptığımız çalışmaların sonucunu en güzel şekilde aldık. Şampiyon olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduk. Bu başarımız devam edecek” şeklinde konuştu ve kulüp öz kaynağının emin ellerde olduğuna işaret etti.

Şehir Kulübü Öz Kaynak Antrenörü Özkan Atmaca, yetişen tenisçilerin bulunduğunu ve büyüklerini örnek alarak tenise devam ederek,  Şehir Kulübü’nün gelecekteki başarılarına imza atacaklarını vurguladı.

Şampiyonluğu kutlama yemeğinde kulüp antrenörleri Nusret Benter ve Ersoy Racahan da Şehir Kulübü’nün başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.  

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 450 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler