1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU
ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

Anafartalar Lisesi Eğitim Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği halı saha futbol turnuvası önceki gün tamamlandı.

A+A-

 

 

 

Anafartalar Lisesi Eğitim Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği halı saha futbol turnuvası önceki gün tamamlandı.

 

 

Çağın PLEVNE

 

Girne Anafartalar Lisesi bünyesi altında kurulan özelde Anafartalar Lisesi öğrencilerine, genelde ise tüm Girne gençliğine hizmet eden Anafartalar Lisesi Eğitim Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği sınıflar arası halı saha futbol turnuvası bu yıl 20 Nisan- 7 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi.

 

AMAÇ MOTİVASYONU SAĞLAMAK

Her yıl olmak üzere bu yıl dördüncüsü düzenlenen turnuvanın temel amacı, öğrencilere motivasyon sağlamak, stresli ve yoğun ders ortamından onları uzaklaştırmak, öğrenciler arası tatlık bir rekabet ve halı saha keyfini öğrencilere yaşatmaktır. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen 6–7, 9–10 ve 11–12. sınıfların katıldığı turnuvalarda yapıla maçlar sonrasında şampiyon olan sınıflara madalyaları dün kalabalık bir öğrenci topluluğu karşısında okul müdiresi ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından verildi. 

 

ÖDÜL TÖRENİ

Ödül töreninden sonra kısa bir konuşma yapan Anafartalar Lisesi Eğitim Kulübü Başkan’ı Mehmet Yıldızdoğan her yıl geleneksel olarak düzenlenen halı saha futbol turnuvasına katılımın her geçen gün arttığını okul öğrencilerine ve Girne gençliğine hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Turnuvanın gerçekleştirilmesinde Anafartalar Lisesi’ne turnuva için iki sahasını açan Pia Bela Otel’e de öğrenciler için yaptıkları katkıdan dolayı okul olarak teşekkür ettiklerini vurguladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 495 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler