1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Şampiyon YENİDÜZEN
Şampiyon YENİDÜZEN

Şampiyon YENİDÜZEN

Geleneksel olarak düzenlenen Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) Halı Saha Futbol Turnuvası geçtiğimiz akşam farklı bir formatta kokteylli futbol şenliği şeklinde Kaptan Erbay Spor Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Turnuvaya Kıbrıs TV, Kıbrıs G

A+A-

 

 

 

Geleneksel olarak düzenlenen Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) Halı Saha Futbol Turnuvası geçtiğimiz akşam farklı bir formatta kokteylli futbol şenliği şeklinde Kaptan Erbay Spor Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Turnuvaya Kıbrıs TV, Kıbrıs Gazetesi, Kıbrıs Naftalin, BRT Spor, BRT TV, ART TV ve Yenidüzen Gazetesi katıldı. Turnuva 3 ve 4 takımdan oluşan iki grupta oynandı. A grubunu birinci bitiren BRT TV ve ikinci bitiren Yenidüzen Gazetesi bu grubun yarı finalistleri oldular. B grubunda birinci olan BRT Spor ile Kıbrıs TV diğer yarı finalistler oldular. Çapraz eşleşme ile oynanan yarı finallerde BRT Spor’u 2-1 mağlup eden Yenidüzen Gazetesi ile Kıbrıs TV’yi 6-0 mağlup eden BRT TV finale kaldılar.

Büyük bir çekişmeye sahne olan turnuvanın finalinde rakibi BRT TV’yi Sedat Kılıç’ın kaydettiği golle 1-0 mağlup eden Yenidüzen Gazetesi turnuvanın şampiyon oldu.

 

ÖDÜL TÖRENİ

Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde karşılaşmaları yöneten hakemler Mustafa Sezenay ve Metin Tarım’a plaketlerini ülkemiz futbol liglerinde 9 kez gol krallığı yaşamış bir isim olan Erbay Gönelli verdi. Turnuvaya sponsor olarak katkı koyan Türk Bankası’nın temsilcisi Ender Par’a teşekkür plaketini KTSYD Başkanı Ogün Genç Kaçmaz takdim etti. Turnuvada dördüncü olan Kıbrıs TV’ye kupasını KTSYD yönetim kurulu üyesi Çelen Oben verirken, üçüncü BRT Spor’a kupasını Abdullah Zaifoğlu, ikinci gelen BRT TV’ye kupasını Türk Bankası temsilcisi Ender Par takdim etti. Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Yenidüzen Gazetesi’ne birincilik kupasını KTSYD Başkanı Ogün Genç Kaçmaz takdim etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 522 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler