1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞAMPİYON RAKETLER DÖNDÜ
ŞAMPİYON RAKETLER DÖNDÜ

ŞAMPİYON RAKETLER DÖNDÜ

Avusturya’nın Viyana şehrinde düzenlen Uluslararası Spor Festivali’ne katılan Gönyeli Tenis Kulübü oyuncuları önceki akşam geç saatlerde adamıza döndü

A+A-

 

 

Avusturya’nın Viyana şehrinde düzenlen Uluslararası Spor Festivali’ne katılan Gönyeli Tenis Kulübü oyuncuları önceki akşam geç saatlerde adamıza döndü.

5-8 Temmuz 2012 tarihleri arasında düzenlenen turnuvada birçok şampiyonluklar alan sporcularımız, bu başarılarla dünyaya bizde varız mesajını da verdi.

 

BARUTCU: “BÜYÜK BİR ÇIKIŞ İÇERİSİNDEYİZ”

 

Tenis Federasyonu Başkanı Saffet Barutcu ve Gönyeli Tenis Kulübü Başkanı Yusuf Yönlüer de kafileyi karşılayanlar arasındaydı. Tenis Federasyonu Başkanı Saffet Barutcu’nun yaptığı açıklamada, “Son dönemlerde tenisimizin büyük bir çıkış içerisinde olduğunu görmekteyiz. Alınan başarılar ortada. Bu başarılara bir yenisini daha ekleyen sporcularımızı canı gönülden kutluyorum” dedi.

Başkan Barutcu son olarak bu başarıda katkısı olan her kesime teşekkürlerini ileterek sözlerine son verdi.

 

YÖNLÜER: “ŞAMPİYONLUKLAR BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ”

 

Kulüp başkanı Yusuf Yönlüer de, “Sporcularım daha önceki turnuvalarda da birçok başarılı sonuçlar almışlardı. Viyana’dan da şampiyonluklar almaları beni ve camiamızı çok mutlu etmiştir. Ben geçirdiğim bir operasyondan dolayı son anda Viyana’ya gidemeyip sporcularımı federasyon antrenörümüz Mehmet Şenol hocam ve kulüp antrenörümüz Fahri Pakan’la yolladık. Onlar da ellerinden geleni yaparak bu başarıya büyük katkı koydu.  Bu başarıdan dolayı sporcularımı yönetim kurulum adına kutlar, bu başarıya katkı koyan herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 442 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler