1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞAMPİYON NORMAN HEWİTT
ŞAMPİYON  NORMAN HEWİTT

ŞAMPİYON NORMAN HEWİTT

Korineum Golf Resort evsahipliğinde ve Digiturk sponsorluğunda organize edilen 1’inci Digiturk Amatör Açık Golf turnuvası dün, Korineum Resort Otel parkurunda gerçekleşti. Turnuvayı Korineum Resort Otel tesisleri ve Digiturk Kıbrıs Direktörü Dr.Gü

A+A-

 

 

Dün Korineum Golf Resort’ta gerçekleşen 1’inci Digiturk Açık Golf Turnuvasında şampiyonluğu Norman Hewitt alırken, ikinciliği Denise Arundel, üçüncülüğü Colin Herbert aldı.

 

 

 

Necmi Belge

 

Korineum Golf Resort evsahipliğinde ve Digiturk sponsorluğunda organize edilen 1’inci Digiturk Amatör Açık Golf turnuvası dün, Korineum Resort Otel parkurunda gerçekleşti.

Turnuvayı Korineum Resort Otel tesisleri ve Digiturk Kıbrıs Direktörü  Dr.Günay Çerkez, Digiturk Kıbrıs Genel Koordinatörü Hasan Çerkez, Digiturk  Uluslararası Satış Müdürü İsmail Yıldırım ile çok sayıda konuk izledi.

Turnuvaya, Korineum Golf Resort ile Digiturk üyeleri ve gerek yurt içinden, gerekse yurt dışından 80’i aşkın sporcu katıldı.

Stablefort formatında gerçekleşen turnuva yoğun katılım nedeniyle saat 07:30’da başladı ve tüm oyuncuların sahadan dönmesi saat 15:00’i buldu. Oyuncular 1st net, 2nd net, 3rd net, Best Gross, Longest Drive (Men & Lady) ve Closest to the Pin dereceleri için yarıştılar.

 

ÖDÜL TÖRENİ

Turnuva sonrasında ödül töreni için Putting Green alanında oyuncular ve davetlilerin de yer aldığı kokteyl gerçekleşti. Kokteyle Korineum Golf Başkanı ve aynı zamanda Digiturk Kıbrıs Direktörü Dr. Günay Çerkez, Korineum yönetimi ve Digiturk Kıbrıs ve Türkiye’den gelen üst düzey yöneticiler katıldı.

Ödül töreni öncesinde kısa bir konuşma yapan Dr. Günay Çerkez, katılımcılara teşekkür ederek, ayrıca Korineum ile Digiturk Kıbrıs ve Türkiye Ekibi’nin turnuvanın hazırlık aşamasında ve turnuva sırasında göstermiş oldukları başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Turnuva sonrasında gerçekleşen kokteyl ile birlikte Digiturk Kıbrıs Genel Koordinatörü Hasan Çerkez ile Digiturk Uluslar arası Satış Müdürü İsmail Yıldırım Şampiyon olan Norman Hewitt ile  dereceye girenlere  ödüllerini takdim etti.  

 

Turnuvada derece giren isimler ise şöyle:

Longest Drive Men         : Ian Brydone

Longest Drive Lady        : Moira Watson

Closest to the Pin           : Tim Case 3,27 metre

1st Net - The Winner      : Norman Hewitt    40 Puan

2nd Net - Runner Up       : Denise Arundel   39 Puan

3rd Net                           : Colin Herbert      39 Puan

Best Gross Winner         : Phil Mitchell        30 Puan

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 731 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler