1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞAMPİYON LEFKOŞA POLİS MÜDÜRLÜĞÜ
ŞAMPİYON LEFKOŞA POLİS MÜDÜRLÜĞÜ

ŞAMPİYON LEFKOŞA POLİS MÜDÜRLÜĞÜ

Polis Genel Müdürlüğü’nün bu yıl 8.sini düzenlediği Futsal turnuvası dün Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı.

A+A-

 

 

 

 

Şampiyon Lefkoşa Polis Müdürlüğüne kupasını G.K.K Tümgeneral Mehmet  Daysal takdim ederken, İkinci PGM’ye kupasını 15 Temmuz 2012 tarihinde emekliye ayrılacak olan Polis Genel Müdürü Günay Özan verdi

 

Necmi BELGE

 

Polis Genel Müdürlüğü’nün bu yıl 8.sini düzenlediği Futsal turnuvası dün Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı.

PGM, Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, Güzelyurt, İskele Polis Müdürlüklerinin yer aldığı turnuvayı Güv.K.K.lığı Tümgeneral Mehmet Daysal, Polis Genel Müdürü Günay Özan, İkinci yardımcısı Erdal Emanet ile Polis müdürleri izledi.  15 Temmuz 2012 tarihinde emekliye ayrılacak olan Polis Genel Müdürü Günay Özan’ın da maçı izlemesi, duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.

Çok çekişmeli geçen turnuva finalinde normal süresi 1-1 sona eren karşılamayı penaltı atışlarıyla 5-4 kazanan Lefkoşa Polis Müdürlüğü kazandı.

Turnuvanın üçüncülük maçını ise, rakibi Güzelyurt Polis Müdürlüğünü 7-1 mağlup eden İskele Polis Müdürlüğü elde etti.

Turnuva sonunda şampiyon Lefkoşa Polis Müdürlüğüne kupasını G.K.K Tümgeneral Mehmet Daysal, ikinci PGM’ye Polis Genel Müdürü Günay Özan takdim etti.

Turnuvada en iyi kaleci Girne Polis Müdürlüğünden Hakan Yiğit,  en fazla gol atan İskele Polis Müdürlüğünden Abdi Morkaya, en centilmen takımda Güzelyurt Polis Müdürlüğü oldu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 600 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler