1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞAMPİYON K.KAYMAKLI
ŞAMPİYON K.KAYMAKLI

ŞAMPİYON K.KAYMAKLI

Geçtiğimiz yıl hayata gözlerini yuman eski Çetinkaya Türk Spor Kulübü başkanı Urcan Vangöl anısında düzenlenen U 12 turnuvası dün oynanan klasman , yarı final ve final karşılaşmaları ile tamamlandı. Ana sponsorluklarını CYXP – Trading, Siemens, Nest

A+A-

 

 

 

 

Merhum Çetinkaya başkanı Urcan Vangöl anısına düzenlenen turnuvada dün klasman, yarı final v final maçları oynandı. Final karşılaşmasında turnuvaya ev sahipliği yapan Çetinkaya’yı 4-0 mağlup eden Küçük Kaymaklı şampiyon oldu. Çetinkaya ikinci olurken, Türkiye’den turnuvaya katılan Beşiktaş Spor Okulu Antalya üçüncülüğü elde etti

 

 

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Geçtiğimiz yıl hayata gözlerini yuman eski Çetinkaya Türk Spor Kulübü başkanı Urcan Vangöl anısında düzenlenen U 12 turnuvası dün oynanan klasman , yarı final ve final karşılaşmaları ile tamamlandı. Ana sponsorluklarını CYXP – Trading, Siemens, Nestle Su, Metgin Pazarlama, M. Arıkan Muhasebe’nin yaptığı, konaklama sponsorluğunu Malpas Otel, su sponsorluğunu Buzlat, sağlık sponsorluğunu Girne Özel Hastanesi ve ulaşım sponsorluğunu Yakın Doğu Üniversitesi’nin yaptığı Urcan Vangöl U12 Turnuvası Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı’nda sekiz takımın katılımı ile oynandı. Turnuvanın final maçında karşı karşıya gelen Çetinkaya ile Küçük Kaymaklı arasında oynanan karşılaşmayı K.Kaymaklı 4-0 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu.

 

SIRALAMA

İki gün sonunda oynanan maçların ardından sekizinci sırada Cevat Köprübaşı Futbol Akademisi, yedinci sırada Lapta Türk Spor Birliği, altıncı sırada Yenicami Futbol Akademisi, beşinci sırada Düzkaya, dördüncü sırada Sarıyer Spor Kulübü, üçüncü sırada Beşiktaş Spor Okulu Antalya, ikinci sırada Çetinkaya Türk Spor Kulübü ve ilk sırada Küçük Kaymaklı yer aldı.

 

ÖDÜL TÖRENİ

Turnuvanın final karşılaşmasının ardından maçları yöneten hakemlere Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği yönetim kurulundan Burhan Gürkan plaketlerini takdim etti. Dereceye giren takımlara sırası ile kupa ve madalyaları verilirken, şampiyon olan Küçük Kaymaklı’ya kupa ve madalyaları merhum Urcan Vangöl’ün babası Mustafa Vangöl ve eşi Ender Vangöl takdim etti. Törende ayrıca özel ödüller de sahibini buldu. Avni Ozansoy En İyi Kaleci Ödülü Beşiktaş takımından Ömer’e, Mustafa Defteralı Gol Kralı Ödülü Küçük Kaymaklı’dan Arda’ya, Vedat Cipsi En Centilmen Oyuncu Ödülü Düzkaya’dan Kemal’a, Levent Soykut En Değerli Oyuncu Ödülü Küçük Kaymaklı’dan Erce’ye ve turnuvanın özel ödülü Cevat Köprübaşı Futbol Akademisi’ne verildi. Ödül töreninin ardından tüm takımlar birlikte anı fotoğrafı çektirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 641 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler