1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞAMPİYON CREDİT WEST
ŞAMPİYON CREDİT WEST

ŞAMPİYON CREDİT WEST

Türk Bankası Ltd. tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Aykut Zeki Müderrisoğlu Halı Saha Futbol Turnuvası”nın sekizincisi önceki akşam oynanan final karşılaşması ile tamamlandı.

A+A-

 

 

Türk Bankası Ltd. tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Aykut Zeki Müderrisoğlu Halı Saha Futbol Turnuvası”nın sekizincisi önceki akşam oynanan final karşılaşması ile tamamlandı. Turnuva Birincisi, Ctedit West Bankası Ltd. oldu.

Organizatörlüğünü Ali Senar yaptığı ve 3 Eylül 2012’de başlayan turnuvada bu yıl 14 banka, 7’li iki grup halinde mücadele etti.

Gönyeli’deki Kaptan Erbay Gönelli Spor Tesisleri içerisindeki halı sahalarda oynanan karşılaşmaların finalinde B Grubu’ndan Final Grubu’na yükselen iki takım CreditWest Bankası Ltd. ile Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd. final mücadelesinde karşı karşıya geldiler.

14 takımın 2 grup halinde mücadele ettiği “8’nci Aykut Zeki Müderrisoğlu Halı Saha Futbol Turnuvası”nın final karşılaşmasında rakibi Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd.’i 3-0 mağlup eden CteditWest hem grup karşılaşmalarındaki 2-1’lik mağlubiyetin rövanşını aldı, hem de ettiği 8’nci Aykut Zeki Müderrisoğlu Halı Saha Futbol Turnuvası’nın Birincisi oldu. Bu birincilik CreditWest’in ilk birinciliği oldu.

Turnuvada başarılı olan takımlara kupaları final karşılaşması sonrasında düzenlenen törenle, Türk Bankası Genel Müdürü Yunus Rahmioğlu, merhum Aykut Zeki Müderrisoğlu’nun eşi Ayla Müderrisoğlu ve CreditWest Genel Müdürü Süleyman Erol tarafından birlikte verildi.

Bu haber toplam 447 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler