1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞAMPİYON ÇETİNKAYA GENÇLERİ
ŞAMPİYON ÇETİNKAYA GENÇLERİ

ŞAMPİYON ÇETİNKAYA GENÇLERİ

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 9’uncusu gerçekleşen Fergün Denizcilik Gençler Futbol Turnuvası, dün Girne 20 Temmuz Stadı’nda oynanan üçüncülük ve final karşılaşmaları ile tamamlandı. FİNAL ÇETİNKAYA’NIN Üçüncülük m

A+A-

 

 

 

Üçüncülük maçında rakibi Lapta’yı 4-1 mağlup eden Yenicami gençleri, turnuvayı üçüncü olarak tamamladı

 

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 9’uncusu gerçekleşen Fergün Denizcilik Gençler Futbol Turnuvası, dün Girne 20 Temmuz Stadı’nda oynanan üçüncülük ve final karşılaşmaları ile tamamlandı.

 

FİNAL ÇETİNKAYA’NIN

Üçüncülük maçında saat 15.00’te Lapta ile Yenicami gençleri karşı karşıya geldiler. Maç sonunda 4-1’lik skorla gülen taraf Yenicami olurken, turnuvayı üçüncü olarak tamamladılar.

Saat 17.00’de bu kez finalde Çetinkaya ile Türk Ocağı Limasol takımları karşı karşıya geldiler. Oldukça çekişmeli geçen maçın sonunda Çetinkaya rakibi Türk Ocağı’nı 2-0 mağlup ederek turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

 

ÖDÜL TÖRENİ

Final maçının ardından düzenlenen ödül töreninde ilk olarak Türk Ocağı gençleri madalyalarını ve kupalarını aldılar. Ardından turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Çetinkaya gençleri madalyaları ve kupalarını alırken, sevinçleri görülmeye değerdi. Her iki takım kupa seremonisinin ardından sahaya inerek birlikte anı fotoğrafı çektirdiler.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1040 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler