1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Sakallı: Transfer şart
Sakallı: Transfer şart

Sakallı: Transfer şart

Futbol 2010-2011 sezonunu açan takımlar yavaş yavaş hazırlık maçlarına başladı. Bu bağlamda yeniden 2’inci lige yükselen Hamitköy, sezonun ilk hazırlık maçını 1’inci Lig temsilcisi Mağusa Türk Gücü (MTG) ile oynadı. MTG’nin 2-1 kazand

A+A-

Sakallı: “Transfer şart”

 

·        “MTG karşılaşması bir ölçü olmasa da, ben takımımın oyun içerisinde eksik noktalarını görebildim. Gelecek yıl ligde hedeflediğimiz üst sıralara ulaşma adına belli bölgelere iyi ve kaliteli 4-5 oyuncu transferi yapmamız şart”

 

Futbol 2010-2011 sezonunu açan takımlar  yavaş yavaş hazırlık maçlarına başladı. Bu bağlamda yeniden 2’inci lige yükselen Hamitköy, sezonun ilk hazırlık maçını 1’inci Lig temsilcisi Mağusa Türk Gücü (MTG) ile oynadı.

MTG’nin 2-1 kazandığı karşılaşma sonrası YENİDÜZEN Spor Servisi’ne açıklamalarda bulunan Hamitköy Antrenörü Salih Sakallı; kadronun yetersiz olduğunu ve transfer yapılması gerektiğini söyledi.

 “20-25 gündür yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir şekilde devam ediyoruz. Geçen yıl 3’üncü ligde başarılı olup 2’nci lige yükseldik. Takımımıza yeni isimler, tecrübeli ve genç yetenekli oyuncuları dahil ettik” diyen Sakallı,  “Yeni bir oluşum içerisindeyiz. Amacımız kadromuzda bulunan yeni ve eski oyuncularımızı kaynaştırarak en iyi kadroyu uyum içerisinde, başarılı olacak şekilde oluşturmak” dedi.

 

ŞUAN İYİ BİR TAKIM DEĞİLİZ

Sakallı, “Tüm ekonomik zorluklara rağmen iyi bir takım olma adına emek veriyoruz. Ama hazırlık maçında görüldü ki henüz yetersiziz ve iyi bir takım değiliz dedi.

Salih Sakallı şöyle devam etti:

“MTG karşılaşması bir ölçü olmasa da, ben takımımın oyun içerisinde eksik noktalarını açıkça görebildim. Gelecek yıl ligde hedeflediğimiz üst sıralara ulaşma adına belli bölgelere iyi ve kaliteli 4-5 oyuncu transferi yapmamız şart. Bugünden itibaren yönetimle bir araya gelip bu yönde çalışmalarımızı hızlandırarak, en kısa zamanda takımıza yapılacak takviyeleri sağlayıp güçlü ve arzulanan Hamitköy’ü yaratmaya çalışacağız. Ekonomik koşullar dahilinde eğer istenilen güçlü kadroyu yaratamasak da, futbolda başarısızlıkta mazeret üretme kişiliğimde yok. Elimdeki malzeme ne ise yeni sezon da lig mücadelesinde üst sıralara oynamak için sonuna kadar da savaşacağım”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 736 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler