1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'SAHAMIZDA KAYBETMEMELİYİZ'
SAHAMIZDA KAYBETMEMELİYİZ

'SAHAMIZDA KAYBETMEMELİYİZ'

Telsim Süper Lig’in ilk 5 haftasında topladığı puanlarla kendisine 4’ncü sırada yer bulan Hamitköy, pazar günü karşılaşacağı Çetinkaya maçının hazırlıklarına başladı. Hamitköy sezonu geç açmasına rağmen yükselen form grafiği ile kolay lokma o

A+A-

 

 

Sezonu geç açmasına karşın beklenilenin aksine geride kalan 5 hafta sonunda üst sıralarda yer bulan Hamitköy’de teknik direktör Hasan Topaloğlu, hafta sonu karşılaşacakları Çetinkaya’nın birebir rakipleri olmadığını, bu maçta muhtemel bir yenilginin kayıp olarak nitelendirmeyeceklerini vurgulayarak, “Ancak bu sezon sahamızda oynayacağımız maçlarda mağlubiyet almamak istiyoruz” diye konuştu

 

Telsim Süper Lig’in ilk 5 haftasında topladığı puanlarla kendisine 4’ncü sırada yer bulan Hamitköy, pazar günü karşılaşacağı Çetinkaya maçının hazırlıklarına başladı.

Hamitköy sezonu geç açmasına rağmen yükselen form grafiği ile kolay lokma olmadığını her geçen hafta biraz daha hissettiriyor. Hamitköy teknik patronu Hasan Topaloğlu, morallerinin çok iyi olduğunu ancak karşılarındaki rakibin de Çetinkaya olduğunu belirterek “Çetinkaya’nın gücü ortada, Çetinkaya her zaman Çetinkaya’dır. Bu sebeple haddimizi bilerek sahaya çıkacağız” dedi.

 

“KAYIP SAYILMAZ”

 

Topaloğlu bu sezonki hedeflerinin kendi sahalarında oynanacak karşılaşmalarda mağlubiyet almamak olduğunu ve takımına bu konuda güvendiğini söyledi. Hasan Topaloğlu, Çetinkaya’nın birebir rakipleri olmadığını, bu sebeple karşılaşmayı kaybetseler bile fazla bir kayıpları olmayacağını belirtti ve “Çetinkaya bu karşılaşmaya muhakkak kazanmak için çıkacak, bu nedenle bizden daha stresli olacaklar” dedi.

Hamitköy’de Bora ve Çağan’ın hafif sakatlıkları devam ediyor. Bu futbolcuların Çetinkaya karşılaşmasında oynayıp oynayamayacakları maç günü belli olacak. Halil Çürük ise sarı kart cezalısı olması nedeniyle pazar günü takımdaki yerini alamayacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 421 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler