1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘SAHAMIZDA HİÇBİR ÇALIŞMA YOK’
‘SAHAMIZDA HİÇBİR ÇALIŞMA YOK’

‘SAHAMIZDA HİÇBİR ÇALIŞMA YOK’

Telsim İkinci Lig Doğu Grubu Lideri Vadili’nin kulüp başkanı Erhan Kaya dert küpü

A+A-

 

 

 

 

 

Futbolda Telsim İkinci Lig Doğu Grubu’nda ilk devreyi lider tamamlayan Vadili Türk Çiftçiler Birliği Spor Kulübü, ilk devre tüm karşılaşmalarını dış sahada oynadı.

Sezon açılışlarını yapan Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst’ün söz verildiğini belirten Vadili Kulüp Başkanı Erhan Kaya, “Bir devre tamamlandı, hiçbir iş yapılmadı, tek çivi dahi çakılmadı” şeklinde konuştu.

İlgilileri sık sık aradığını, kendilerine “Bu hafta gelinecek, işler başlayacak” denmesine rağmen; ne gelenin, ne de iş yapanın olmadığını söyleyen Kaya, dış sahadaki her maç öncesi, üç antrenman ve bir maç için olmak üzere dört kez Vadili dışına çıkıldığını vurguladı. Kaya, “Her çıkış için 200-TL masrafımı var ki, bu haftada 800 (sekiz yüz)-TL; 5 maçta 4000 (dört bin)-TL eder. Bizim için bir külfettir” dedi.

Dış sahada oynamak zorunda kalmanın mali külfeti yanında, manevi zararı da olduğunu sözlerine ekleyen Vadili Kulübü Başkanı Erhan Kaya, “Taraftarımız maçlarımıza gelemiyor. Halbuki, taraftar bir takımda 12’nci adamdır. Bu durumda biz karşılaşmalarımızı bir kişi eksik oynuyoruz” şeklinde konuştu.

 

“LİDERLİK MUCİZE”

 

“Bu imkanlarla grupta ilk devreyi lider tamamlamak bir mucizedir” diyen Erhan Kaya, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst’ü verdiği sözü tutmaya ve sahalarının en kısa sürede tamir ettirmeye davet etti.

İlk devre oynadığı 9 karşılaşmadan 7’sini kazanan, bir beraberlik ve bir mağlubiyet elde eden Vadili Türk Çiftçiler Birliği Spor Kulübü, elde ettiği 22 puanla; en yakın takipçisi Gençler Birliği’nin bir puan önünde lider olarak bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 696 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler