1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ŞAH, GÜRSES VE NURETTİN
ŞAH, GÜRSES VE NURETTİN

ŞAH, GÜRSES VE NURETTİN

Üç voleybolcu Türkiye Milli Takımı aday Sporcu Kampı’na davet edildi

A+A-

 

 

 

KKTC Voleybol Federasyonu sporcuları Kemal Şah, Ferdi Gürses ve Ali Osman Nurettin, Plaj Voleybolu Türkiye Milli Takımı Aday sporcu kampına çağrıldı. Türkiye Voleybol Federasyonu, KKTC Voleybol Federasyonu’na göderdiği yazıda 1990 doğumlu Kemal Şah, 1993 doğumlu Ali Osman Nurettin ve 1995 doğumlu Ferdi Gürses’i Ankara’da yapılacak olan Plaj Voleybolu Milli Takım Aday Sporcu Kampına davet etti.

Voleybol Federasyonu bu üçü sporcusunu bugün sabah kamp çalışmalarına katılmak üzere Ankara’ya gönderdi. 18-23 Ağustos tarihlerinde Ankara ‘da düzenlenecek olan kamp çalışmalarının ardından sporcularımız Fethiye’de düzenlenecek olan Türkiye Kupası 2’inci Ayak Şampiyonası’na iştirak edecek. Milli takım aday kadrosunda bulunan oyuncuların yanı sıra katılımcı diğer takımların da katılacağı Türkiye Kupası Fethiye Turnuvsı 24-26 Ağustos tarihlerinde yapılacak.

 

KAYA: “DAVET BİZİ MUTLU ETTİ”

 

“3 sporcumuzun Türkiye Plaj Voleybolu Milli Takım Aday Sporcu kampına çağrılmaları bizleri fazlası ile memnun etmiştir. Ülkemizde bu alanda birçok başarılı gencimiz bulunmakatadır. Sporcularımız açısından son derece yararlı bir kamp çalışması olacaktır. 2012-2013 Türkiye Plaj Voleybolu Ligine katılabilmek için de çalışmalarmız da son aşamaya gelinmiştir. Voleybol camiası ve halkımızın mübarek ramazan bayramını kutlar, sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ederim.”  

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 454 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler