1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SADIKLAR, 'KARTAL'A YAKIN
SADIKLAR, KARTALA YAKIN

SADIKLAR, 'KARTAL'A YAKIN

Geçtiğimiz futbol sezonunda lige iyi bir başlangıç yapan ancak ligin ikinci yarısında yaşadığı düşüşle şampiyonluk şansını yitiren ve Süper Lig’i 4’üncü sırada bitiren Yenicami, önümüzdeki sezon genç ve dinamik bir kadro ile mücadele etmek içi

A+A-

 

 

Yeni sezonda genç ve dinamik bir kadro oluşturma yolunda çalışmalarını sürdüren Yenicami, Mağusa Türk Gücü futbolcusu Hüseyin Sadıklar için girişimlerini sürdürüyor. Savunmada görev yapan Macar futbolcu Akos Seper’in yeni sezonda kadroda düşünülmemesi ve oluşacak yabancı futbolcu kontenjanını Massa’nın milli takımda beraber oynadığı bir futbolcu ile çözecek olan Yenicami, Bostancı Bağcıl’ın savunma oyucusu Erbay ile görüşmelerini sürdürüyor

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Geçtiğimiz futbol sezonunda lige iyi bir başlangıç yapan ancak ligin ikinci yarısında yaşadığı düşüşle şampiyonluk şansını yitiren ve Süper Lig’i 4’üncü sırada bitiren Yenicami, önümüzdeki sezon genç ve dinamik bir kadro ile mücadele etmek için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Mağusa Türk Gücü’nde geçtiğimiz sezon iyi bir form grafiği çizen Hüseyin Sadıklar ile ilgilenen Yenicami, bu oyuncu için kulübü ile görüşmelere başladı. Sadıklar’ın transferinin büyük bir ölçüde tamamlandığı öğrenildi.

 

SEPER YENİ SEZONDA YOK

Geçtiğimiz sezon Yenicami savunmasında görev yapan Macar futbolcu Akos Seper’i yeni sezonda kadrosunda düşünmeyen Yenicami, yabancı kontenjanında açılacak boşluğu santrfor mevkisi ile doldurmayı düşünüyor. Bu bağlamda geçtiğimiz futbol sezonunun gol kralı Ugandalı futbolcu Massa, haziran ayı içerisinde adaya milli takımda beraber oynadığı diğer bir Ugandalı futbolcu ile gelecek. Seper’in yanı sıra TC kontenjanında yer alan Sedat Baş’ın kadroda kalıp kalmayacağı henüz netlik kazanmazken, bu oyuncu ile yolların ayrılması halinde yerine bir başka TC’li futbolcu kadroya dahil edilecek.

 

ERBAY İLE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Yeni sezonda savunmada Akos Seper’in düşünülmemesi üzerine Bostancı Bağcıl futbolcusu Erbay kadrosuna dahil etmek isteyen Yenicami, bu oyuncu ile görüşmelerini sürdürüyor. Bostancı Bağcıl’ın Erbay’a karşılık Yenicami’den Kemal Uçaner’i istemesi ve bu futbolcu ile anlaşmaya varması sonrasında, Erbay ile Yenicami’nin anlaşması halinde bu transferler gerçekleşecek. Erbay’ın yanı sıra Yenicami, stoper mevkisine bir yerli oyuncu daha takviye yapma planı yapıyor.

 

ERDİNÇ’E DOĞAN VE BAĞCIL KANCASI

Önümüzdeki sezon takımı gençleştirmeye giden Yenicami’de satılık listesine konulan Erdinç Börekçi ile Bostancı Bağcıl ve Doğan Türk Birliği ilgileniyor. Doğan Türk Birliği’nin ilerleyen günlerde gerçekleşecek olan genel kurulunun ardından bu oyuncu için Yenicami’ye resmi teklif götürmesi planlanırken, Erdinç’in daha önce formasını giydiği takıma şıkça baktığı spor kamuoyunda belirtiliyor. Bu takımların yanı sıra Lefke’nin de Erdinç için girişimde bulunacağı öğrenildi.

 

KAYHAN’A HENÜZ TALİP YOK

 

Yenicami’nin satılık listesine koyduğu diğer isimlerden Kayhan Bulut’a henüz bir talip çıkmazken, geçtiğimiz sezonun sonuna doğru kadro dışı bırakılan Emrah Şehsuvaroğlu ile Serdarlı yakından ilgileniyor. Emrah’ın bu sezon ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan Serdarlı’ya transferinin gerçekleşmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 565 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler