1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ROTA MEHMEDEMİN
ROTA MEHMEDEMİN

ROTA MEHMEDEMİN

Transfer döneminin bitmesine 1 gün kala Küçük Kaymaklı’nın kaleci arayışları sürüyor. Bu bağlamda uzunca bir süredir Lefke kalecisi Mehmet Özeralp’ı kadrosuna katma çalışmalarını sürdüren Küçük Kaymaklı, bu transferdeki belirsizliğin bitmemesi

A+A-

 

 

 

Küçük Kaymaklı ile Lefke arasında uzun süredir devam eden Mehmet Özeralp transferinde dün beklenen son görüşme olmayınca yeşil siyahlılar transferin bitmesine 1 gün kala rotayı Tatlısu file bekçisi Mehmedemin İlter’e çevirdi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Transfer döneminin bitmesine 1 gün kala Küçük Kaymaklı’nın kaleci arayışları sürüyor. Bu bağlamda uzunca bir süredir Lefke kalecisi Mehmet Özeralp’ı kadrosuna katma çalışmalarını sürdüren Küçük Kaymaklı, bu transferdeki belirsizliğin bitmemesi üzerine rotayı Tatlısu file bekçisi Mehmedemin İlter’e çevirdi.

 

ÖZERALP GÖRÜŞMESİ OLMADI

Daha önce Küçük Kaymaklı başkanı Ali Başman ile Lefke başkanı Yıltaç Mükellef’in kaleci Mehmet Özeralp için dün görüşmesi bekleniyordu. Yıltaç Mükellef geçtiğimiz gün Yenidüzen’e yaptığı açıklamada Çarşamba günü Özeralp konusunda K.Kaymaklı ile görüşüleceğini, bu görüşmede transferin ya netleşeceği ya da kapanacağını belirtmişti. Dün beklenen Özeralp görüşmesi gerçekleşmeyince bu transferin K.Kaymaklı cephesince kapandığı görüşü hakim olmaya başladı.

 

TATLISU İLE GÖRÜŞÜLECEK

Transferin tamamlanmasına 1 gün kala kaleci arayışlarını sürdüren Küçük Kaymaklı’nın rotayı geçtiğimiz sezon Süper Lig’den düşen Tatlısu’nun deneyimli file bekçisi Mehmedemin İlter’e çevirdi. Küçük Kaymaklı’nın Tatlısu ile Mehmedemin için görüşmesi ve transfer dönemi tamamlanmadan bu transferin gerçekleşmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 568 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler