1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Resepsiyonda içki yasağı!
Resepsiyonda içki yasağı!

Resepsiyonda içki yasağı!

20 Temmuz kutlamaları çerçevesinde adada olan TC Başbakanı Erdoğan ve heyeti nedeniyle verilen resepsiyonlarda içki yasağı uygulandı. Birçok yabancı konuğunda bulunduğu resepsiyonlarda alkollü içki krizi yaşandı. Yabancı konukların alkollü içki istemi

A+A-

 

20 Temmuz kutlamaları çerçevesinde adada olan TC Başbakanı Erdoğan ve heyeti nedeniyle verilen resepsiyonlarda içki yasağı uygulandı.

Birçok yabancı konuğunda bulunduğu resepsiyonlarda alkollü içki krizi yaşandı.

Yabancı konukların alkollü içki istemi reddedilince, “Bu yasağı kim koydu” sorularına yanıt arandı. Herkes topu birbirine atarken, tepkiler nedeniyle resepsiyonların sonunda içki servisi sağlandı.

 


‘Meydan UBP’ye bırakılmadı’

 

Hürriyet Gazetesi’nden Zeynep Gürcanlı, TC Başbakanı Erdoğan’ın Kıbrıs ziyareti ile ilgili ilginç detayları yazdı.

İşte Gürcanlı’nın notları:

- Başbakan, UBP’li KKTC Başbakanı İrsen Küçük’ün ve yine UBP’den Cumhurbaşkanı seçilen Derviş Eroğlu’nun misafiri olarak geldi. Ancak tüm ziyarete “UBP damgası vurulmaması” için özen gösterildi.

-Erdoğan, Talat’a bir de jest yaptı. Ziyaret programında Talat’ın Türkiye Büyükelçiliği’ne gelerek Erdoğan’la görüşmesi planlanıyordu. Oysa Erdoğan, programı değiştirip, kendisi Talat’ı ziyarete, onun çalışma ofisine gitti.

 

- Erdoğan’ın, yapacağı toplu açılışlar için Mağusa’nın özellikle seçilmesiydi. Mağusa’da Belediye Başkanı CTP’li. Lefkoşa’daki belediye başkanı ise UBP’li.

-Erdoğan’ın KTHY “eylemci çadırına” da giderek mağdurları ilk elden dinlemesi üzerinde de duruldu. Ancak daha sonra KKTC’deki “marjinal” gruplar, KTHY eylemini “merkez” olarak seçip Başbakan’ı protesto etmek için burada toplanma yolunu seçince bu fikirden vazgeçildi.


Münhalsız  12 AVUKAT!..

Evet, yine UBP Hükümeti, saman altından su yürütür misali devlete istihdam yapmaya devam ediyor. Hiç şaşırmadığımız bir şekilde yine münhalsiz, duyurusuz…

Münhale ne gerek var zihniyetiyle 12 avukat devlete istihdam edildi. Kısa bir araştırmaya da gerek yok ancak yine de yaptığımız araştırmalarda 12 avukatın tümünün UBP ile bir yakın geçmişi var.

Yine UBP’nin önde gelen kurmaylarının kızı-oğlu, damadı-gelini istihdam edildi.

Kriter olarak sadece, ‘bilgi ve deneyimden” öte  “UBP’li olmak” kriteri arandı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1505 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler