1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. REKOR KATILIM
REKOR KATILIM

REKOR KATILIM

18-23 Haziran 2012 tarihleri arasında XVII. Uluslararası Gönyeli Belediyesi Folklor ve Sanat Festivali çerçevesinde düzenlenecek olan Gönyeli Tenis Kulübü 10 Yaş Altyapı Panda Stix Tenis Turnuvası çok yüksek bir katılımla başlıyor. Kaner Şirketler Grubu

A+A-

 

 

 

 

18-23 Haziran 2012 tarihleri arasında XVII. Uluslararası Gönyeli Belediyesi Folklor ve Sanat Festivali çerçevesinde düzenlenecek olan Gönyeli Tenis Kulübü 10 Yaş Altyapı Panda Stix Tenis Turnuvası çok yüksek bir katılımla başlıyor.

Kaner Şirketler Grubu’nun, “Hiç Bitmeyen Stix, Hiç Bitmeyen Tenis Aşkı” sloganıyle sponsor olduğu turnuva, bugün saat 16.00’da Gönyeli Tenis Kulübü (Baraj Bölgesi) kortlarında start alacak. Toplam 87 minik tenisçinin katılımıyla gerçekleşecek olan turnuva, katılım sayısı açısından da rekor kırmış oldu.

Amacı, çocuklarımızın fiziksel gelişimi yanında, zihinsel ve duygusal gelişimlerine de katkı sağlamak, onlara tenis sevgisini aşılarken , tenisten keyif almalarını ve küçük yaşta maç yapma alışkalığı edinmelerine yardımcı olmak olan bu turnuvada,  tüm sporcular eleme usulü olmadan  yenilseler de 6 gün boyunca yaş kategorilerine göre biribirleriyle maç yapacaklar.  

23 Haziran Cumartesi oynanacak final karşılaşması sonrasında düzenlenecek kokteyilde dereceye giren sporculara, sponsorlara, antrenörlere ve tüm sporculara hediyeler ve katılım belgeleri dağıtılacak.

Önceki gün Gönyeli Tenis Kulübü lokalinde çekilen kuralar sonrasında maç programı aşağıdaki gibi oluştu:

 

8 yaş:

1.Maçlar: Cemre Yeşil / Nurzade Yeter Gargı, Efe Algeyik / Şerife Abraş, Asrın Ataben / Sude Özkan,

Kaan Benli / Mustafa E Sarıbaş

2.Maçlar: Sim Özgüvenli / Sudenaz Karasu, Arca Özdınak / Halil Bertu, Suzan Kaçmaz / Raul Dana,

Kubilay İmren / Mehmet Küçük.

3.Maçlar: Ada Alageyik/ Saldıray Özarı, Ceren Yılmaz/ Erim Dimililer, Altay Haydar/ Nehir Uluca, İbrahim Ağun/ Nesil Uluca.

4. Maçlar: Demir Olgun/ Sahil Uluca, Azra Yalkıç/ Utku Canselen, Yalın Doğasal/ Arel Özçelebi, Derin Samioğlu/ Kayal Şakir.

5. Maçlar: Mehmet Akıner/Ahmet Elmazoğlu, Cemre Yeşil/ Şerife Abraş, Efe Alageyik/ Nurzade Y Gargı, Asrın Ataben/ Mustafa E Sarıbaş.

6. Maçlar: Kaan Benli/ Sude Özkan, Kaan Kutsay/ Sudenaz Karasu, Melisa Beyaz/ Halil Bertu, Elcem Çınarlılı/Raul Dana.

7. Maçlar: Kubilay İmren/ Saldıray Özarı, Ada Alageyik/ Mehmet Küçük, Ceren Yılmaz/ Nehir Uluca, Altay Haydar/ Erim Dimililer.

8. Maçlar: İbrahim Ağun/ Sahil Uluca, Demir Olgun/ Nesil Kabasakal, Azra Yalkıç/ Arel Özçelebi, Yalın Doğasal/ Utku Canselen.

9. Maçlar: Derin Samioğlu/ Ahmet Elmazoğlu, Mehmet Akıner/ Kayal Şakir.

 

9 Yaş:

1.Maçlar: Barkan Uzun/ Erin Hadvhiyski, Artemis Arıburun/ Çağdaş Karasu.

2.Maçlar: Avni Avnioğlu/ Ömer Çavuşoğlu, Berk Alışkan/ Hasan M Bulli, Celal Konuklu/ Berkan Dağlı

3.Maçlar: Kaan Arkın / Erolcan Özçelik, Doğu Suyolcu/ Sami Sarpten, Ümit Tilki/ Yılcan Aykan.

4.Maçlar: Salih Kadıoğlu/ Ege Şevket, Berkecan Ekinci/ Ödül Çakmak, Halil D Gürsel/ Ersen Simtaş.

5.Maçlar: Buse Behlül/ Selin Sedat, Nergis Menemenci/ İlayda H Aksüt, Efe Celal Efe/ Serkan Gürkan.

6.Maçlar: Fatma Kayol/ Eren Özüyanık, İzem Civisilli/ Gülşen Dedeoğlu.

7.Maçlar: Asya Koçak/ Esra Fındıkoğlu, Şara Boranhan/ Zarif Alioğlu.

 

10 Yaş:

1.Maç: Melin Önkaya/ Çağla İldeniz, İzlem Bilir/ Hazal Dolu, Opalya Güneşoğlu/Çağla Kaanoğlu

2.Maç: Celal Konuklu/ Berkan Dağlı, Ümit Tilki / Yılcan Aykan

3.Maç: Halil Deniz Gürsel/Ersen Simtaş, Efe Celal EEfe / Serkan Gürkan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 634 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler