1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Redif, Erzurum’da Ostrava’ya hazırlanıyor
Redif, Erzurum’da Ostrava’ya hazırlanıyor

Redif, Erzurum’da Ostrava’ya hazırlanıyor

Erzurum’da Avrupa 23 Yaşaltı Atletizm Şampiyonası’na hazırlanan Kıbrıslı Türk atlet Meliz Redif, 12 Temmuz Salı günü Çek Cumhuriyeti’ne gidecek. Çek Cumhuriyeti’nin Ostrava kentinde 14-17 Temmuz 2011 tarihleri arasında yapılacak A

A+A-

 

 

Redif, Erzurum’da Ostrava’ya hazırlanıyor  

 

·        10 Haziran’dan beri Erzurum’da kamp çalışmaları yapan Meliz Redif, Ostrava’da 14-17 Temmuz tarihleri arasında yapılacak 23 Yaşaltı Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda 2012 Londra Olimpiyat barajını geçmeyi hedefliyor

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Erzurum’da Avrupa 23 Yaşaltı Atletizm Şampiyonası’na hazırlanan Kıbrıslı Türk atlet Meliz Redif, 12 Temmuz Salı günü Çek Cumhuriyeti’ne gidecek.

Çek Cumhuriyeti’nin Ostrava kentinde 14-17 Temmuz 2011 tarihleri arasında yapılacak Avrupa 23 Yaşaltı Atletizm Şampiyonası’nda Meliz Redif, Türkiye adına piste çıkacak ve 200 metre ile 400 metre branşlarında madalya arayacak.  Meliz Refif ayrıca 4x100 metre ve 4x400 metre bayrak yarışlarında Türkiye’yi temsil edecek.

10 Haziran’dan beri Erzurum’da kamp çalışmalarını sürdüren Meliz Redif, Ostrava’da yapılacak şampiyonada 2012 Londra Olimpiyat barajını geçmeyi hedefliyor.

 

ILGIN: “İYİ GİDİYOR”

Meliz Redif’in antrenörü Levent Ilgın, telefonla YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada, çok güzel bir kamp geçirdiklerini ve her şeyin iyi gittiğini söyledi.

12 Temmuz’a kadar Erzurum’da çalışacaklarını söyleyen Levent Ilgın, Ostrava’da yapılacak şampiyonada yarışacak Meliz’in iyi gününde olması durumunda iyi bir derece yapabileceğini vurguladı.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 551 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler