1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. RASTGELE
RASTGELE

RASTGELE

Geride bıraktığımız 2011 – 2012 futbol sezonu yeniden başlıyor. 2 mayısta play off ve play out maçlarının ardından tamamlanan Telsim Süper Lig ve Telsim Birinci Lig’de mücadele edecek olan takımlar, tam 150 gün sonra yeniden başarılar elde ede

A+A-

 

 

150 GÜN SONRA YENİDEN... Telsim Süper Lig ve Telsim Birinci Lig’de 2012 – 2013 futbol sezonu bu akşam yeninden başlıyor. Her iki ligde 2 mayısta oynanan play off ve play out maçlarının ardından 150 gün sonra perde yeniden aralanıyor.

 

ŞAMPİYONUN KONUĞU LAPTA... Telsim Süper Lig’in açılış karşılaşmasında bu akşam son şampiyon Çetinkaya Türk Spor Kulübü ile Lapta Türk Birliği Spor Kulübü Atatürk Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Saat 19.00’da başlayacak maçı Osman Özpaşa yönetecek.

 

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Geride bıraktığımız 2011 – 2012 futbol sezonu yeniden başlıyor. 2 mayısta play off ve play out maçlarının ardından tamamlanan Telsim Süper Lig ve Telsim Birinci Lig’de mücadele edecek olan takımlar, tam 150 gün sonra yeniden başarılar elde edebilmek ve hedeflerine ulaşabilmek için yeşil çimlere adım atıyor.

Telsim Süper Lig’in açılış karşılaşmasında bu akşam Atatürk Stadı’nda son şampiyon Çetinkaya ile Lapta karşı karşıya gelecek. Saat 19.00’da başlayacak karşılaşmayı Osman Özpaşa yönetecek.

 

YARIN DERBİ GÜNÜ

Telsim Süper Lig Cumartesi günü 3 karşılaşma oynanacak. Gönyeli Stadı’nda haftanın en dikkat çeken maçında gençleşmiş kadrosu ile Yenicami ve bu sezon kan değişimine giden Küçük Kaymaklı kozlarını paylaşacak. Bu önemli maçta Fehim Dayı düdük çalacak.

Son Federasyon Kupası şampiyonu Doğan Türk Birliği’nin Girne’de Cihangir’i ağırlayacağı ilk haftada geride bıraktığımız sezonda play out maçları ile ligde kalan Göçmenköy, Güzelyurt temsilcisi Bostancı Bağcıl’ı konuk edecek.

 

YENİLER PAZAR GÜNÜ

Süper Lig’de Pazar günü yine üç karşılaşma oynanacak. Süper Lig’e yeniden yükselen ve kalıcı olmak isteyen Gençlik Gücü ile genç bir kadroya sahip Lefke Atatürk Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Sezona sıkıntılarla başlayan ve toparlanma sinyalleri veren Mağusa Türk Gücü, bu sezon ligde hedef yükselten Türk Ocağı’nı konuk edecek. Telsim Süper Lig’in iki ekibi Hamitköy ile Serdarlı, yeni sezona galibiyetle başlama adına Hamitköy stadı’nda kozlarını paylaşacak. Telsim Süper Lig ve Telsim Birinci Lig’de haftanın programı ile maçları yönetecek hakemler şöyle:

 

BUGÜN

Telsim Süper Lig

Atatürk Stadı: Çetinkaya – Lapta (Osman Özpaşa)

 

YARIN

Telsim Süper Lig

Girne 20 Temmuz Stadı: Doğan T.B. – Cihangir (Serkan Şimşek)

Gönyeli Stadı: Yenicami – K.Kaymaklı (Fehim Dayı)

Göçmenköy Stadı: Göçmenköy – B.Bağcıl (Gökhan Koşer)

 

Telsim Birinci Lig

Fikri Karayel Stadı: Yalova – Ozanköy (Serkan Durmaz)

Cemal Balses Stadı: Mormenekşe – Y.Boğaziçi (Savaş Tilki)

Dr.Ali Özsoy Stadı: Tatlısu – Türkmenköy (Olkan Özyanık)

 

Pazar

Telsim Süper Lig

Hamitköy Stadı: Hamitköy – Serdarlı (Kerem Eran)

Canbulat Stadı: Mağusa T.G. – Türk Ocağı (Mehmet Sezener)

Atatürk Stadı: G.Gücü – Lefke (Serdar Bilgimer)

 

Telsim Birinci Lig

Gönyeli Stadı: Gönyeli – Görneç (Alkın Gedikoğlu)

Nihat Bağcıer Stadı: Düzkaya – Dumlupınar (Irmak Emin)

Yakup Özorun Stadı: Binatlı – Vadili (Hakan Muhtaroğlu)

Cumhuriyet Stadı: G.Birliği – Esentepe (Ecvet Kanatlı)

 

Not: Çetinkaya – Lapta maçı saat 19.00’da, hafta sonu oynanacak Süper Lig ve Birinci Lig maçları saat 16.00’da başlayacak. U19 maçları 13.45’te başlayacak.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 502 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler