1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. POTADA İLK TURNUVA 14 KASIM’DA
POTADA İLK TURNUVA 14 KASIM’DA

POTADA İLK TURNUVA 14 KASIM’DA

Basketbolda hem lig hem de lig öncesi kupaların kuraları geçtiğimiz akşam yapılan kura çekimi ile gerçekleşti. Kura çekimine sadece Yakın Doğu Üniversitesi, GAÜ, Soyer ve Yenicami dışında hiçbir kulübünün temsilci göndermemesi dikkat çekti. ATTİLA TOP

A+A-

 

 

Basketbolda hem lig hem de lig öncesi kupaların kuraları geçtiğimiz akşam yapılan kura çekimi ile gerçekleşti. Kura çekimine sadece Yakın Doğu Üniversitesi, GAÜ, Soyer ve Yenicami dışında hiçbir kulübünün temsilci göndermemesi dikkat çekti.

 

ATTİLA TOPALOĞLU TURNUVASI İLE BAŞLIYOR

Basketbol sezonunda resmi turnuvalar Attila Topaloğlu Turnuvası ile start alacak bu turnuvaya Büyük Erkekler Ligi’nde mücadele edecek olan Yenicami, Kaymaklı ve Soyer Spor Katılacak. Ancak dün Küçük Kaymaklı’nın lige katılmama kararı federasyonun tüm planlarını alt üst etmiş durumda. 14-15-16 Kasım tasrihlerinde gerçekleştirilecek turnuva ile ilgili kararı Basketbol Federasyonu verecek.

 

LEVENT SOYKUT TURNUVASI

Her yıl geleneksel oılarak yapılan ve ligde bir önceki sözon ilk dört takımı karşı karşıya getiren Levent Soykut Turnuvası da 17-18 Kasım tarihlerinde düzenlenecek iki gün sürecek turnuva eleme usulüne göre yapılacak ve ilk günün galipleri ikinci gün final oynayacaklar. Program şöyle:

17 KASIM 2011 (İLK GÜN)

DAÜ - KOOP

YDÜ - Gönyeli

18 KASIM

Galiplerin karşı karşıya geleceği final maçı

SÜPER KUPA 30 KASIM’DA

Bu arada geçen sezonun en büyük kupası olan süper kupa 30 Kasım tarihinde oynanacak. Erkeklerde Koopspor ile Gönyeli bayanlarda ise Koopspor ile Yakın Doğu Üniversitesi takımları sezonun en anlamlı ve büyük kupası için güçlerini ortaya koyacaklar.

 

LİGLERİN İLK HAFTA MAÇLARI DA BELİRLENDİ

Ligde ilk hafta oyanacak maçlar da belirlendi buna göre ilk haftanın programı şöyle

BÜYÜK ERKEKLER

DAÜ - YAK

Kaymaklı - Gönyeli

YDÜ - Soyer

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 560 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler