1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. “Polisim” deyip dolandırdı
“Polisim” deyip dolandırdı

“Polisim” deyip dolandırdı

Mağusa’da polis olmadığı halde kendisini polis olarak tanıtan ve 3 iş yerine giderek sahtekarlıkla toplam 510 TL nakit parayı temin eden E.K tutuklandı.

A+A-

 

Gamze PİR BAYKUR
Mağusa’da polis olmadığı halde kendisini polis olarak tanıtan ve 3 iş yerine giderek sahtekarlıkla toplam 510 TL nakit parayı temin eden E.K tutuklandı. “Sahtekarlıkla para temini” suçlamasıyla dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlı E. K, tahkikat maksatları bakımından 3 gün süreyle poliste tutuklu kalacak.

510 TL dolandırdı...
Meselenin tahkikat memuru Hüseyin Osum, zanlı E.K’nin 6 Eylül tarihinde Mağusa’da faaliyet gösteren Mavideniz Market, Happy Pet Shop ve Memoli Restoran isimli iş yerlerine giderek polis olmadığı halde kendisini “Hüseyin Polis” olarak tanıtıp, evli ve arabası olmadığı halde eşini havaalanından alması gerektiğini ancak arabasına benzin koyması gerektiğini söyleyerek sahtekarlıkla 510 TL temin ettiğini açıkladı. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın yeni başladığını belirten Osum, zanlının 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Tutuklu kalacak...
Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Banu Soyer, zanlı E.K’nin tahkikat maksatları bakımından 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Bu haber toplam 1316 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler