1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. POLİS GENEL MÜDÜRÜ AHMET ZAİM’DEN İLK AÇIKLAMA
POLİS GENEL MÜDÜRÜ AHMET ZAİM’DEN İLK AÇIKLAMA

POLİS GENEL MÜDÜRÜ AHMET ZAİM’DEN İLK AÇIKLAMA

Polis Genel Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Zaim, yaptığı ilk açıklamada bu göreve kendisini layık görenlere teşekkür etti

A+A-

 

 

“1 Ağustos’a kadar ziyaretçi kabul edilmeyecek”

 

Polis Genel Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Zaim, yaptığı ilk açıklamada bu göreve kendisini layık görenlere teşekkür etti. Zaim, atanması nedeniyle çiçek göndermek isteyenlerin çiçek bedelini “Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı”na ait Türk Bankası’nın 7185310 numaralı hesabına yatırmalarını istedi. Zaim, 1 Ağustos’a kadar ziyaretçi kabul etmeyeceğini de bildirdi.

 

Polis Genel Müdürü Ahmet Zaim, açıklamasında şöyle dedi:

“Geçmişi başarılarla dolu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin seçkin kurumlarından biri olan Polis Genel Müdürlüğü’nün Polis Genel Müdürü görevine beni layık gören ve atayan Güvenlik Kuvvetleri Komutanımız Tümgeneral Sayın Mehmet Daysal'a ve devlet büyüklerime en derin şükranlarımı sunar, bu vesile ile duyduğum gurur ve mutluluğu ifade etmek isterim.

Bu zorlu ve onurlu göreve atanmam dolayısıyla işlerimin yoğunluğu nedeniyle 1 Ağustos tarihine kadar ziyaretçi kabul edemeyeceğimi bildirir, sayın halkımıza anlayışlarından dolayı şimdiden teşekkür ederim.

Ayrıca atanmam dolayısıyla şahsıma çiçek göndermek isteyenlerin, çiçek göndermek yerine çiçek bedelini Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na ait Türk Bankası’nın 7185310 numaralı hesabına yatırmalarını saygılarımla istirham ederim.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 850 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler