1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. POLİS DOSYASI
POLİS DOSYASI

POLİS DOSYASI

Lefkoşa, ve Cengizköy’de 2 kişi hayatını kaybetti...5 kişi “kanunsuz uyuşturucu madde (bonzai) ithal, tasarruf, verme ve alma” nedeniyle tutuklandı.

A+A-

GAZİMAĞUSA’DA YANGIN

Gazimağusa’da M.S (E-47) hakkında yangın çıkarmaktan yasal işlem başlatıldı.

Polisten yapılan açıklamaya göre, dün saat 16.30 sıralarında, M.S (E-47) ikametgahının arka kısmındaki arazi içerisinde, gerekli tedbiri almadan tasarrufunda bulundurduğu spiral makinesi ile demir kestiği sırada makineden çıkan kıvılcımlardan dolayı kuru otların tutuşması sonucu yangın çıktı.

Yangında, 1 demir kantar, kullanılmayan 3 buzdolabı, 3 çamaşır makinesi ve 4 dönüm kuru ot yandı.

ANUFRİEVA’NIN EVİNE GİREN HIRSIZ TESPİT EDİLEREK TUTUKLANDI

Çatalköy’de, Maiia Anufrieva’nin evinde meydana gelen hırsızlıkta zanlı görülen M.Ç tutuklandı.

Polisten yapılan açıklamaya göre, 27 Haziran saat 24.00 sıralarında, Çatalköy’de Anufrieva’ye ait ikametgahın açık penceresinden içeriye giren erkek bir şahıs, ikametgah içerisinde bulunan cep telefonu çalındıktan sonra, ev sahibinin kendisini fark etmesi üzerine Anufrieva’nın boğazını sıkıp, yüzüne bir kez tokat atarak ikametgahtan ayrılmıştı.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen soruşturmada meselede zanlı görülen M.Ç (E-22) tutuklandı.EVDE KURUSIKI TOPLU TABANCA BULUNDU

Lefkoşa’da 18 Haziran tarihinde meydana gelen “Silahlı Soygun” meselesinden tutuklu bulunan K.K. (E-32)’nin evinde kuru sıkı tabanca bulundu.

Polis açıklamasına göre, söz konusu şahsın Lefkoşa’daki ikametgâhında, dün polis tarafından yapılan aramada kurusıkı toplu tabanca bulunarak emare olarak alındı.UYUŞTURUCUDAN 5 KİŞİ TUTUKLANDI

Polis’in dün yaptığı bir dizi tespit sonucunda 5 kişi “kanunsuz uyuşturucu madde (bonzai) ithal, tasarruf, verme ve alma” nedeniyle tutuklandı.

Polisten yapılan açıklamaya göre, dün 12.00 – 13.00 saatleri arasında, Gönyeli'de B.D.(E-25)’nin ikametgahında polis tarafından yapılan aramada, yaklaşık 6 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile içerisinde sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan içilmiş elle sarılmış 9 sigara bulundu.

Yürütülen ileri soruşturmada, mesele ile bağlantısı görülen E.V.’in (E-25) ikametgahında yapılan aramadaysa, yaklaşık 2 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile içerisinde sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan 2 elle sarılmış sigara bulunarak emare olarak alındı.

Aynı gün Lefkoşa'da H.Ş’nin (E-31) ikametgahında yapılan aramada ise, yaklaşık 4 gram sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve tütün ile karışık sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan elle sarılmış 5 sigara bulunarak emare olarak alındı.

Aynı evde misafir olarak kalmakta olan O.A.(E-27)’nın üzerinde yapılan aramada yaklaşık 18 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

Adı edilenler ve mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen S.Ö (E-31) tutuklandı.2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Lefkoşa, ve Cengizköy’de 2 kişi hayatını kaybetti.

Polisten yapılan açıklamaya göre, dün saat 21.00 sıralarında, Cengizköy’de, Neriman Şefkat (K-72), ikametgahı içerisinde ölü olarak bulundu.

Öte yandan, bugün, saat 01.00 sıralarında, Lefkoşa’da, Behiç Çemender (E-42) kalmakta olduğu otelde aniden rahatsızlanarak Lefkoşa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı sırada yolda yaşamını yitirdi. 

 

 

Bu haber toplam 691 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler