1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'PLAY-OFF YOLU İLE TELSİM SÜPER LİG'E'
PLAY-OFF YOLU İLE TELSİM SÜPER LİGE

'PLAY-OFF YOLU İLE TELSİM SÜPER LİG'E'

Telsim Birinci Ligi’ne şampiyonluk iddiası ile başlayan ancak, aldığı kötü sonuçlarla bir anda küme düşme ve play-out çizigisinde yer alan Hamitköy’ü bu noktadan alıp, bugün Play-off noktasına getiren başarılı Teknik Direktör Mehmet Ali Özgürg

A+A-

 

 

Hamitköy Teknik Direkötörü Mehmet Ali Özgürgün “38 puanla ligde dördüncü sıradayız, Hedefimiz, kalan maçları kazanıp, üçüncülüğü yakalamaktır” dedi

 

Necmi Belge

 

Telsim Birinci Ligi’ne şampiyonluk iddiası ile başlayan ancak, aldığı kötü sonuçlarla bir anda küme düşme ve play-out çizigisinde yer alan Hamitköy’ü bu noktadan alıp, bugün Play-off noktasına getiren başarılı Teknik Direktör Mehmet Ali Özgürgün ile bu başarının sırrını konuştuk.

 

ÖZGÜRGÜN “GELDİĞİM 9’UNCU HAFTADA TAKIM DÜŞME NOKTASINDAYDI”

Özgürgün, ligin dokuzuncu haftasına 9 puanla 11’nci sırada devarldığı Hamitköy’ün  durumunun hiç de iç açıcı olmadığını anımsattı.

Buna göre, takımın yapısını ve kadroyu inceledikten sonra, takımda yapılması gereken reformu yapmak için düğmeye bastıklarını belirten Özgürgün, takımdan gidecek olanları ve yapmaları muhtemel transferleri belirlediklerini söyledi.

Bu konunda, ilk devrede dokuzuncu haftadan itibaren oynadıkları dört maçın kendilerine  yeterli değişim düşüncesini verdiğini ileri süren Özgürgün, takımın yapısını ve çehresini değiştirerek, ligin ikinci yarısına başladıklarını vurguladı.

 

“İKİNCİ YARIDA GG’DEN SONRA EN ÇOK PUAN TOPLAYAN TAKIMIZ”

Özgürgün, şu ana kadar aldıklarımız sonuçlarla iyi bir grafik çizdiklerini düşünüdüğünü, Ligin ikinci yarısı itibarıyle lider Gençlik Gücü’nün topladığı 24 puandan sonra, 22 puanla ligin ikinci en çok puan toplayan takımı olduklarının altını çizdi.

İkinci yarıda kaybettikleri puanların ikinci sıradaki Serdarlı ile üçüncü Mormenekşe’ye olduğunu anımsatan Özgürgün, 38 puanla ligde dördüncü sırasında yer aldıklarını ve  hedeflerinin kalan maçları kazanıp, üçüncülüğü yakalamak ve Play-off oynamak olduğunu iddia etti.

 

“BİNATLI’YI HAFİFE ALMIYORUZ”

Bu hafta da alt sıralarda bulunan Binatlı ile kendi sahalarında karşlaşacaklarını ifade eden Özgürgün, bu maça da aynı cididyete hazırlandıklarını söyledi.

Özgürgün, yeninden Telsim Süper Lig’e dönmek istediklerini, bunu da Play-off yolu ile başaracaklarına inandıklarını vurgularken, matemetiksel olarak da ikincilik şansları olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 681 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler