1. HABERLER

  2. DERGİLER

  3. Plajın ödülleri sahiplerini buldu
Plajın ödülleri sahiplerini buldu

Plajın ödülleri sahiplerini buldu

Plajın ödülleri sahiplerini buldu

A+A-

 


Voleybol Federasyonu, 2014 Plaj Voleybolu Ödül Gecesi’ni Salı günü gerçekleştirdi. Merit Lefkoşa Otel’de gerçekleştirilen ödül töreninde 2014 KKTC Plaj Voleybolu Şampiyonası ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından düzenlenen PRO 2014 kış ve yaz etaplarında başarılı olan sporcuların yanı sıra toplam 20 bin TL para ödüllü Genel Klasman ödülleri de başarılı olan sporculara takdim edildi.
2014 Plaj Voleybolu Ödül Gecesi’nde ödüller üç kategoride verildi. Etkinliklerin kamuoyuna aktarılmasında emeği geçen basın kuruluşlarına teşekkür plaketi takdim edildi. Ülkemizde düzenlenen Plaj Volebolu özel ödülleri ve Plaj Voleybolu’nda başarılı olan isimlere ödülleri düzenlenen gecede verildi.

HAKEMLERE TEŞEKKÜR

KKTC Plaj Voleybolu Şampiyonası kapsamında şampiyonanın etaplarında görev alan hakemler Sedat Kılıç, Zafer Cahit, Haşmet Merter, Abdullah Kartal, Fikriye Kuzu, Neriman Kuzu, Savaş Hiçsönmez, Erdal Kahraman ve Havva Yorgancı’ya katkı plaketleri verildi. Ayrıca Lefkoşa’da bu yıl ikincisi düzenlenen TVF PRO 2014 Zafer Kupası’nda final maçı yöneten Sedat Kılıç’a hizmet plaketi verilirken, top toplayıcı çocuk olarak görev yapan çocuklara katkı belgesi takdim edildi. Sosyal Medya Fotoğraf Ödülü spor yazarı Cemil Garip’e verilirken Hizmet ve Katkı Özel Ödülleri de sahiplerini buldu.

YURT DIŞI VE ÜLKEMİZDE BAŞARILI OLANLAR

Ayrıca yurt dışı organizasyonlarda başarılı olan sporcular Girol Eryıldız, Buğra Eryıldız, Kemal Şah, Devrim Alibaba, Kemal Derebey ve Aliosman Nurettin’e başarı plaketleri takdim edildi.
Ülkemizde düzenlenen Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda en sportmen kadın ödülü Sıla Kayalp’a, en sportmen erkek ödülü Osman Çetintaş’a, genç yetenek erkek ödülü Ahmet Uçar’a ve genç yetenek kız ödülü Gözde Ülker’e verildi. Kemal Şah ve Buğra Eryıldız en iyi erkek ve kadın oyuncu ödüllerini aldılar.
Gece, 20 bin TL para ödüllü genel klasman ödüllerinin KKTC Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda dereceye giren sporculara takdim edilmesi ile sona erdi.

Bu haber toplam 1003 defa okunmuştur
Adres Kıbrıs 176. Sayısı

Adres Kıbrıs 176. Sayısı

Önceki ve Sonraki Haberler