1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. PLAJDA SON TURNUVA GLAPSİDES’TE
PLAJDA SON TURNUVA GLAPSİDES’TE

PLAJDA SON TURNUVA GLAPSİDES’TE

KKTC Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen plaj voleybolu turnuvalarının sonuncu etabı önümüzdeki hafta sonu Mağusa Glapsides Plajı’nda düzenlenecek. Voleybol Federasyonu ve MAGEM işbirliği içerisinde gerçekleştirilecek olan 5. MAGEM Pl

A+A-

 

 

 

 

KKTC Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen plaj voleybolu turnuvalarının sonuncu etabı  önümüzdeki hafta sonu Mağusa Glapsides Plajı’nda düzenlenecek.

Voleybol Federasyonu ve MAGEM işbirliği içerisinde gerçekleştirilecek olan 5. MAGEM Plaj Voleybolu Turnuvası 11-12 Ağustos tarihlerinde, MAGEM sponsorluğunda yapılacak. Sezonun son plaj voleybolu organizasyonu kadınlar, erkekler, masterler ve yıldız kızlar olmak üzere dört kategoride oynanacak.

Beş yıldır büyük bir coşku ve heyecan içerisinde geçen MAGEM Plaj Voleybolu Turnuvası’na yine yoğun bir ilginin olması bekleniyor.

MAGEM’in gençliğe yönelik hizmetleri içerisinde yer alan ve bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan plaj voleybolu ı turnuvasında takımlar son kez şampiyonluk mücadelesi verecek.

 

KLASMAN BİRİNCİLERİ DE BELLİ OLACAK

 

Sezonun 4. etap turnuvası olan 5. MAGEM Plaj Voleybolu  Turnuvası organizasyonu sonucunda 2012 genel klasman  sıralaması belli olacak.

İlk üç ayak sonucunda bayanlarda Buğra, erkeklerde Girol-Umut, masterlerde Talat-Ömer ve Yıldız kızlarda Sıla ilk sırada bulunuyor.

Sezonun son organizasyonuna katılmak isteyen takımlar için kayıt işlemleri bugün başlıyor. Turnuva için müracaat kayıtları 8 Ağustos Çarşamba günü saat 13.00 de sona erecek. Turnuvaya iştirak edecek olan takımlar bu sere içerisinde Türk Bankası şubelerine kayıtlarını yaptırabilecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 468 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler