1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. PLAJDA SON TANGO
PLAJDA SON TANGO

PLAJDA SON TANGO

Gazimağusa Gençlik Merkezinin (MAGEM) organize ettiği 3. Mağusa Gençlik Festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen 5. Plaj Voleybol Turnuvası dün oynanan grup maçları ile başladı. Sezonun son plaj voleybol turnuvası olan bu turnuvada şampiyonlar da be

A+A-

 

Mağusa Gençlik Festivali kapsamında düzenlenen plaj voleybol turnuvası başladı

 

 

 

Gazimağusa Gençlik Merkezinin (MAGEM) organize ettiği 3. Mağusa Gençlik Festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen 5. Plaj Voleybol Turnuvası dün oynanan grup maçları ile başladı. Sezonun son plaj voleybol turnuvası olan bu turnuvada şampiyonlar da belli olacak.

Glapsides Plajı’nda gerçekleştirilen ve Cemer Su’nun içecek sponsoru olduğu plaj Voleybol turnuvasına yıldız kızlarda 8, kadınlarda 8 ve büyük erkeklerde 8 ve masterlerde de 5 takım olmak üzere 4 kategoride 29 takımın toplam 58 sporcu katılarak mücadele ediyor. Dün oynanan grup maçları sonunda kategorilerinde yarı finale yükselen takımlarda belli oldu.

MAGEM’in organize ettiği 3. Mağusa Gençlik Festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen plaj Voleybol turnuvasında bugün sabah oynanacak olan yarı final ve final karşılaşmaları sonunda 4 kategoride şampiyonlar belli olurken, sezonun son plaj turnuvası olması sonucunda kategorilerinde klasmanlarda belli olacak. Gazi Mağusa Gençlik Merkezi’nin (Magem) organize ettiği 3. Mağusa Gençlik Festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen plaj voleybol turnuvası final karşılaşmalarının ardından düzenlenecek ödül töreninde dereceye girecek takımlara ödülleri Gazimağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp ve MAGEM Başkanı Engin Erçelik, Voleybol Federasyon Başkanı Enver Kaya ve yöneticiler tarafından takdim edilecek.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 460 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler