1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. PLAJDA ŞENLİK BAŞLADI
PLAJDA ŞENLİK BAŞLADI

PLAJDA ŞENLİK BAŞLADI

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığı ile XP Travel sponsorluğunda gerçekleşen ve dün başlayan 8’inci Derviş Mişon Plaj Hentbolu Turnuvası bugün oynanacak müsabakalarla devam edecek ve yarın tamamlanacak. Kocareis Holiday Village’de dün ilk

A+A-

 

 

 

Türkiye ve İran’ın yanı sıra ülkemiz takımlarının ilgi gösterdiği, bu yıl sekizincisi düzenlenen Derviş Mişon Plaj Hentbolu Turnuvası dün Kocareis Plajı’nda başladı.

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığı ile XP Travel sponsorluğunda gerçekleşen ve dün başlayan 8’inci Derviş Mişon Plaj Hentbolu Turnuvası bugün oynanacak müsabakalarla devam edecek ve yarın tamamlanacak.

Kocareis Holiday Village’de dün ilk gün müsabakaları oynanmaya başladı. İlk müsabaka öncesi rahmetli Derviş Mişon anısında 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Şenlik havasında gerçekleşen etkinlikte alışılmış plaj hentbol temasından farklı bir uygulama ile çeşitli etkinlikler bir arada olacak. Rahmetli Derviş Mişon’un yıllarca kazandığı “Centilmenlik ödülleri” esas alınarak dostluk ve kardeşlik çerçevesinde yapılacak.

Şenliğe Türkiye ve İran takımlarının yanı sıra ülkemiz takımları da büyük ilgi gösterdi. Bu takımlar erkeklerde Kütahya, İran’ndan Mazenderan ve Isfahan ve Köyceğiz, bayanlarda Kütahya, Elazığ ve Eskişehir takımları.

 

ETKİNLİKLER

8’inci Derviş Mişon Plaj Hentbolu Turnuvası sadece müsabakalardan ibaret değil Turnuvanın ilk günü olan dün akşam yemeğinde katılımcılar magarına bulli yemeği yerken, Latino Turko ile eğlendi. Turnuvanın ikinci günü olan bugün etkinlikler arasında döner partisi ve Emre Pehlivan konseri bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 519 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler