1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. PİRO, GÖNYELİ’YE KARŞI
PİRO, GÖNYELİ’YE KARŞI

PİRO, GÖNYELİ’YE KARŞI

Düzkaya’nın başına gelen teknik direktör Mustafa Piro takımı ile ilk antrenmanını dün gerçekleştirdi. Piro’nun ilk maçını sezon başında çalıştırdığı Gönyeli’ye karşı oynayacak olması ilginç bir tesadüf olarak dikkat çekti

A+A-

Düzkaya’da boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Mustafa Piro, dün yeni takımı ile ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz hafta Düzkaya’nın Bostancı Bağcıl ile oynadığı maç öncesi hafta içerisinde Ahmet Dedekorkut kulüp başkanı Mehmet Hulusioğlu’na istifasını sunmuş, Düzkaya mağlup olduğu Bostancı Bağcıl maçına teknik adamsız çıkmıştı. Bu gelişmelerin ardından geçtiğimiz gün takımın başına getirilen Mustafa Piro yardımcısı Ali Kanlı ile birlikte yeni takımının Gönyeli ile oynayacağı 11’inci hafta maçının son antrenmanını gerçekleştirdi.

Sezona Gönyeli başında teknik adamı olarak başlayan Mustafa Piro ligin ilk devresinin ortasında görevinden alınmıştı. Mustafa Piro’nun yeni takımı Düzkaya ile oynayacağı ilk maçın Gönyeli maçı olması ilginç bir tesadüf olarak dikkat çekti.

 

GÖÇMENKÖY DE TEKNİK ADAMINI BULDU

 

Öte yandan Telsim Süper Lig’in yoluna teknik direktörsüz devam eden bir başka ekibi Göçmenköy ise önceki gün Mustafa Özçığ ile anlaşarak, teknik adam sorununu çözdü. Bostancı Bağcıl’ı yarın sahasında konuk edecek olan kırmızı-lacivertliler, bu maçın son çalışmasını dün yeni teknik adamı Özçığ ile gerçekleştirdi.

 


Fotoğraf: Çağın PLEVNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 842 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler