1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Pilavdan döndüler
Pilavdan döndüler

Pilavdan döndüler

Sezon sonunda oynanan olaylı Urcan Vangöl Federasyon Kupası finalinin ardından Lefke Türk Spor Kulübü’ne verilen cezalar ile ilgili olarak Futbol Federasyonu ile Lefke Türk Spor Kulübü arasındaki sorun en nihayet tatlıya bağlandı. Konu ile ilgili o

A+A-

 

 

 

Lefke, YİM’e başvurusunu geri çekti; Futbol Federasyonu, 15 gün içerisinde olağanüstü genel kurulu toplama kararı aldı…

 

Pilavdan döndüler

 

·        15 GÜN İÇERİSİNDE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANACAK… Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, Kulüpler Birliği’nin olağanüstü genel kurulu toplama dilekçesini Futbol Federasyonu’na verdiğini ve 15 gün içerisinde olağanüstü genel kurulu toplama kararı aldıklarını dile getirdi.

 

·        “KARARA SAYGI DUYULMASI GEREKİR”... 15 gün içerisinde toplanacak olan olağanüstü genel kurulun, Lefke Türk Spor Birliği’nin Tahkim Kurulu’na başvurusu dahil karar alabileceğini belirten Sertoğlu, bu karara herkesin saygı duyması gerektiğini sözlerine ekledi

 

 

Sezon sonunda oynanan olaylı Urcan Vangöl Federasyon Kupası finalinin ardından Lefke Türk Spor Kulübü’ne verilen cezalar ile ilgili olarak Futbol Federasyonu ile Lefke Türk Spor Kulübü arasındaki sorun en nihayet tatlıya bağlandı.

Konu ile ilgili olarak Futbol Federasyonu dün bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, Asbaşkan Ali Karavezirler, Kulüpler Birliği Başkanı Yurdaer Garip ile yönetim kurulu üyesi Enver Baturalp hazır bulundu.

Başkan Hasan Sertoğlu, Lefke Türk Spor Kulübü’nün dün itibarıyla Yüksek İdare Mahkemesi’ne yaptığı başvuruyu geri çektiğini açıkladı.

Aynı anda, Lefke’nin YİM’e müracaatını geri çektiği belgeyi de basına sunan Başkan Sertoğlu, bunun üzerine Kulüpler Birliği’nin olağanüstü genel kurulu toplama dilekçesini Futbol Federasyonu’na verdiğini ve 15 gün içerisinde olağanüstü genel kurulu toplama kararı aldıklarını dile getirdi.

 

“TAHKİME BAŞVURU KARARI ALINABİLİR”

Kulüpler Birliği Olağanüstü Genel Kurul dilekçesini dün Futbol Federasyonu’na verdi. Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu 15 gün içinde toplama kararı aldı.

Bu durumda 15 gün içerisinde toplanacak olan olağanüstü genel kurulun, Lefke Türk Spor Birliği’nin Tahkim Kurulu’na başvurusu dahil karar alabileceğini belirten Sertoğlu, bu karara herkesin saygı duyması gerektiğini sözlerine ekledi.

 

ESKİ TALİMATLAR DEĞİŞİYOR 

Basın toplantısında, bir soru üzerine açıklama yapan Başkan Sertoğlu, önümüzdeki hafta sonu 30-31 Temmuz 2011 tarihinde tüm talimatları değiştirmek için bir work shop (çalışma) yapacaklarını söyledi.

Bunun içinde, Futbol Federasyonu, Kulüpler Birliği, Kıbrıs Türk Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği, Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri, Kıbrıs Türk Futbolcular Derneği ve Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği ile birlikte talimatları günün koşullarına uyduracaklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1036 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler