1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. PGM’DE ŞOK 'EMEKLİLİK'
PGM’DE ŞOK EMEKLİLİK

PGM’DE ŞOK 'EMEKLİLİK'

EMANET, EMEKLİLİĞİNİ İSTEDİ! Polis Genel Müdürlüğü'nde PGM 2'inci yardımcısı Erdal Emanet, dün sabah Polis Genel Müdürü Ahmet Zaim’e emekliliğini sundu. Erdal Emanet’in Polis Genel Müdürü olamayışı ve PGM koltuğuna Ahmet Zaim’ in atan

A+A-

 

 

EMANET, EMEKLİLİĞİNİ İSTEDİ!

Polis Genel Müdürlüğü'nde PGM 2'inci yardımcısı Erdal Emanet, dün sabah Polis Genel Müdürü Ahmet Zaim’e emekliliğini sundu.

Erdal Emanet’in Polis Genel Müdürü olamayışı ve PGM koltuğuna Ahmet Zaim’ in atanmasına tepki olarak emekliliğini istediği iddia edilirken, dün akşam saatlerinde YENİDÜZEN’e konuşan Emanet, “bu tamamen kendi isteğim” dedi. Erdal Emanet şöyle devam etti: “Kimseye kırgın veya küs değilim, bu bir tepki de değildir, sadece artık zamanı geldi diye düşündüm ve emekliliğimi istedim”

TÖRENE KATILMAMIŞLARDI

Hatırlanacağı üzere kulislerde PGM 1’inci yardımcısı Pervin Gürler’in de emekliliğini vereceği kulislerde konuşulmuştu ancak bugüne kadar Pervin Gürlerin tavrı konusunda net bir gelişme yok. Zaim'in PGM atanmasının ardından devir teslim törenine Polis Genel Müdürü Birinci Yardımcısı Pervin Gürler ve İkinci Yardımcısı Erdal Emanet izin doldurarak törene katılmamıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1415 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler