1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Pedallar Pazar günü dönecek
Pedallar Pazar günü dönecek

Pedallar Pazar günü dönecek

Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Yol Yarışı 10 Mayıs Pazar günü Erülkü Sponsorluğunda yapılacak.

A+A-

Bisiklet Federasyonu tarafından 10 Mayıs Pazar günü düzenlenecek Yol Yarışı’na Erülkü sponsorluğunda yapılacak. 10 Mayısta Pazar günü yapılacak olan Erülkü sponsorluğundaki Yol Bisiklet Yarışının parkuru, kulüplerle birlikte belirlenirken, farklı yerlerden start alacak farklı kategorilerdeki sporcuların tamamı, finişi Beşparmak Restoran önünde yapacak. Yarışmanın ödül töreni ise, Erülkü Market park alanında yapılacak. Sponsor firma Erülkü, yarış öncesi ve sonrasında, aldığı tedbirlerle ödül törenini şölene dönüştürecek. Canlı müzik eşliğinde yer alacak ödül töreninde yarışa katılan tüm sporcular sponsor firma tarafından ödül verilecek. Dereceye girece sporculara da para ve madalya ödülleri takdime dilecek.

Kaan “Bisiklete her koşulda destek vermek istiyoruz”
Erülkü Süpermarket Direktörü Kaan Erülkü, Bisiklet Federasyonu’nun faaliyetlerine her koşulda destek vermek istediklerini söyledi. Ülkemizde, bisiklet sporunun gelişmesi için adım yardımcı olmaya hazır olduğunu söyleyen Erülkü, “Bizden talep edilen neyse, katkı koymaya hazırız. 10 Mayıs’ta yapılacak yarışmada tüm sporcularımıza ödüller dağıtacağız. Organizasyonun iyi olması için elimizden geleni yapacağız. Bisiklet Federasyonu’na sponsor olarak bizi uygun gördüğü için teşekkür ederim” dedi.

Özberkman: “Sponsorlar kalite katıyor”
Bisiklet Federasyonu Basın Sözcüsü Bertan Özberkman, sponsorların önemine dikkat çekerek, Erülkü Süpermarket direktörlerine teşekkür etti. Bisiklet sporunda bir taraftan yarışmacı sayısını artırmak, diğer taraftan da kaliteyi ileri taşımak için çalışma yapıldığını söyleyen Özberkman, “Burada elbette sponsorlar da olaya kalite katmaya devam ediyor” dedi. Erülkü ailesine teşekkür eden Özberkman, sporculara da zorlu parkurda başarılar diledi. Parkur ve saatler belirlendi kulüplerle yapılan toplantının ardından belirlenen yol güzergahı şöyle: Büyük - Genç Saat 09:30 da Erülkü Market 80 km Master 30+ Bayanlar Saat: 09:05 de Serdarlı 63 km Master 40+ Yıldız A/B Saat: 09:10 da Geçitkale 52 km

Bu haber toplam 808 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler