1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. PEDALLAR DÖNDÜ
PEDALLAR DÖNDÜ

PEDALLAR DÖNDÜ

“Gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutalım” projesi kapsamında dün gerçekleştirilen Okullar Bisiklet Yarışları büyük ilgi gördü. İlkokullar, ortaokullar ve liseler olmak üzere üç ayrı kategoride gerçekleşen Okullar Bisi

A+A-

 

 

Cemsa Karting Tesisleri’nde gerçekleşen Okullar Bisiklet Yarışları’nda başarılı olan okul ve öğrencilere madalyaları Gençlik Dairesi Müdür Muavini Olgun Kumova verdi

 

“Gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutalım” projesi kapsamında dün gerçekleştirilen Okullar Bisiklet Yarışları büyük ilgi gördü.

İlkokullar, ortaokullar ve liseler olmak üzere üç ayrı kategoride gerçekleşen Okullar Bisiklet yarışları Şehit Doğan Ahmet İlkokulu, Gençlik Dairesi ve Bisiklet Sevenler Derneği himayesinde gerçekleştirildi.

Cemsa Karting Tesisleri’nde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren okullar ve öğrencilere madalyalarını Gençlik Dairesi Müdür Muavini Olgun Kumova verdi.

Okullar Bisiklet Yarışlarının ikincisi 18 Nisan 2012 ve üçüncüsü ise 10 Mayıs 2012 tarihlerinde yapılacak.

 

Dereceye girip ödül alan okullar ve öğrenciler şöyle:

Takımsal değerlendirmeler:

İlkokul kızlar:

1.Tatlısu İlkokulu (9 Puan), 2.Şht. Doğan Ahmet (14 Puan), 3.Levent İlkokulu (30 Puan).

İlkokulu erkekler:

1.Şht. Doğan Ahmet (15 Puan), 2.Tatlısu İlkokulu (17 Puan), 3.Levent İlkokulu (23 Puan)

Ortaokul kızlar:

1.Atleks Sanverler (8 Puan), 2.YDK (13 Puan).

Ortaokul erkekler:

1.TMK (9 Puan), 2.YDK (13 Puan)

Lise Kızlar

1.YDK (6 Puan)

Lise Erkekler

1.YDÜ (9 Puan), 2.SSEML (16 Puan)

 

Ferdi değerlendirmeler:

İlkokul Kızlar:

1.İlayda Tinli (Şht. Doğan Ahmet), 2.Sevim Münüroğluları (Levent İlkokulu)

İlkokulu Erkekler (2001 Doğumlu):

1.Okan Ural (Tatlısu), 2.Mustafa Basmacı (Levent), 3.Oğuzhan Emir (Levent)

İlkokulu Erkekler (2002 Doğumlu):

1.Bedirhan Öğüt (Tatlısu), 2.Hasan Gürkut (YDK), 3.Yusuf Ateş (Talısu)

Ortaokul Erkekler (1998 Doğumlu):

1.Kaan Polatlı (YDK), 2.Yaşam Selin (Ruso), 3.Oktay Erülkü (YDK)

Ortaokul Erkekler (2000 Doğumlu):

1.Tuğberk Demirhan (YDK), 2.Doğukan Özduru (YDK), 3.Yusuf Kondoz (YDK).

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1683 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler