1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'PATATES EKİLECEK'
PATATES EKİLECEK

'PATATES EKİLECEK'

Gençliğin hizmetinde olup spor yapılması için teşvik edici bir görselliğe sahip olması gereken Yeşilyurt Çağlar Davutoğlu Stadı yıllardan beri patates tarlasını andıran bir görüntüde… Bölgede futbol spor kulübü olması ve futbol branşında takım olmas

A+A-

 

 

 

Yeşilyurt Çağlar Davutoğlu Stadı spor yapılacak bir durumda değil…

  

Bölgede spor kulübü ve futbol branşında takım olması gerekirken, sahanın bakımsızlığı nedeniyle sportif faaliyetler durduruldu.Yeşilyurt sakinleri bu köyde sporun bitme noktasına geldiğini dile getirirken, sürülmüş olan sahaya şaka yollu  patates ekileceğini dile getirdiler

 

Necmi BELGE

 

Gençliğin hizmetinde olup spor yapılması için teşvik edici bir görselliğe sahip olması gereken Yeşilyurt Çağlar Davutoğlu Stadı yıllardan beri patates tarlasını andıran bir görüntüde… Bölgede futbol spor kulübü olması ve futbol branşında takım olması gerekirken, sahanın bakımsızlığı nedeniyle faaliyetler durduruldu. Kulüp futbolda takım oluşturmayı bıraktı.

 

ATASAYAN’IN İLK GÖREVİ OLMALIDIR

 

Ulusal Birlik Partisi Kurultayı’nın kurbanı olarak Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı görevinden alınan Kemel Dürsüt’ün Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı görevine atanan Mutlu Atasayan’ı çok zor bir görev bekliyor. Atasayan’ın kendinden önceki bakanın verdiği sözleri ve yapmayı planladığı projeleri hayata geçirmesi gerekiyor. Ancak Yeşilyurtluların, ilgisizlikten dolayı kapanma noktasına gelen spor kulübünün sahası olan Çağlar Davutoğlu Stadı’nın bir an önce gençliğin hizmetine sunmak zorunda.

 

“PATATES EKİLECEK” BENZETMESİ

 

Geçtiğimiz, Salı günü Denizli Stadı’nı yerinde incelemek için, Yeşilyurt’tan geçerken, gördüğümüz manzara karşısında sahada durmak zorunda kaldık.

Deklanşörümüze basarken, bize bilgi veren Yeşilyurt sakinleri bu köyde sporun bitme noktasına geldiğini dile getirirken, sürülmüş olan sahaya şaka yollu  patates ekileceğini dile getirdiler.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 531 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler