1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'PARASAL KONULAR YORDU'
PARASAL KONULAR YORDU

'PARASAL KONULAR YORDU'

Kıbrıs Türk Hentbol Federasyonu Başkanlık görevini yaklaşık iki yıldır yürüten Barış Toprakçı, ülkemiz hentbolu ile ilgili görüşlerini içtenlikle anlattı. Toprakçı yaklaşık iki yıl önce göreve geldikleri zaman ülke hentbolunun durma noktasında olduğunu a

A+A-

 

 

Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Toprakçı yönetim olarak başardıkları ve başaramadıkları konular olduğunu, artık misyonunu doldurduğunu söyledi

 

 

Kıbrıs Türk Hentbol Federasyonu Başkanlık görevini yaklaşık iki yıldır yürüten Barış Toprakçı, ülkemiz hentbolu ile ilgili görüşlerini içtenlikle anlattı.

Toprakçı yaklaşık iki yıl önce göreve geldikleri zaman ülke hentbolunun durma noktasında olduğunu ancak şu anda aksamalar olsa da birçok kategoride liglerin oynandığını söyledi. Toprakçı yönetimde olan arkadaşları ile Beşparmak Hentbol takımının Türkiye Süper Ligi’nde mücadele etmesinin de kendi yönetimleri döneminde gerçekleştiğini belirterek, “Arkadaşlarımla birlikte başardığımız ve başaramadığımız şeyler olmuştur, özellikle parasal konular yüzünden çok yorulduk, bu sebeple ben misyonumu tamamladığıma inanıyorum” şeklinde konuştu. Barış Toprakçı, Kasım ayı başında Hentbol Kulüpleri yönetici ve antrenörlerinden oluşacak bir komite kuracaklarını ve bu komitenin kurulmasının ardından görevi bırakacağını da belirtti.

 

“YÖNLÜER’DEN KATKI GÖRMEDİK”

Beşparmak Hentbol takımına da değinen başarılı başkan, Beşparmak’ın ligde iyi gitmediğini ve devre arası parasal problemlerin aşılıp transfer yapılmaması halinde küme düşeceğini söyledi. Toprakçı, Beşparmak Hentbol Kulübü Başkanlığına getirdikleri Ahmet Yönlüer’in bu güne kadar herhangi bir katkısını da görmediklerini ve tüm yükün yine kendileri üzerine kaldığını söyledi. Beşparmak Hentbol Takımı sporcu ve teknik heyetin ellerinden gelenin en iyisini yaptığını da söyleyen Toprakçı, Türkiye Hentbol Federasyonu yetkililerinin kendilerine göstermiş olduğu yakın ilgi ve desteğe de özellikle teşekkür etti.

 

 

 

 

Bu haber toplam 442 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler