1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. PANDA STİX TENİS TURNUVASI DEVAM EDİYOR
PANDA STİX TENİS TURNUVASI DEVAM EDİYOR

PANDA STİX TENİS TURNUVASI DEVAM EDİYOR

Panda Stix Tenis Turnuvası ” Hiç Bitmeyen Stix Hiç Bitmeyen Tenis Aşkı” Ana gruplar belirlendi.

A+A-

 

 

Panda Stix Tenis Turnuvası ” Hiç Bitmeyen Stix Hiç Bitmeyen Tenis Aşkı” Ana gruplar belirlendi.

18-23 Haziran 2012 tarihleri arasında XVII. Uluslararası Gönyeli Belediyesi Folklor ve Sanat Festivali çerçevesinde düzenlenen Gönyeli Tenis Kulübü 10 Yaş Altyapı Panda Stix Tenis Turnuvası’na dün oynanan grup müsabakaları son karşılaşmalarıyla devam edildi.

Kaner Şirketler Grubu’nun, “Hiç Bitmeyen Stix, Hiç Bitmeyen Tenis Aşkı “ sloganıyle sponsor olduğu turnuvanın 3. gününde minik raketler kendi gruplarından 1. ve 2. çıkanlar ana fikstürlerde 3. ve 4. çıkanlar ise kaybedenler fikstürlerinde mücadele verecekler. Gönyeli Tenis Kulübü (Baraj Bölgesi) kortlarında 23 Haziran 2012 Cumartesi gününe kadar devam edecek olan turnuva her gün saat 16.00’da başlayacak.

23 Haziran Cumartesi oynanacak final karşılaşması sonrasında düzenlenecek kokteylde dereceye giren sporculara, sponsorlara, antrenörlere ve tüm sporculara hediyeler ve katılım belgeleri dağıtılacak.

Dün oynanan karşılaşmalarda şu sonuçlar alındı:

 

9 yaş erkekler:

Berkecan Ekinci / Kuday Elmazoğlu   4-2 / 4-1

Doğu Suyolcu / Salih Kadıoğlu          4-0 / 4-3

Artemis Arıburun / Ömer Çavuşoğlu   4-0 / 4-0

Erolcan Özçelik / Hasan Bulli            4-0 / 4-3

Ege Şevket Sami Sarpten                 4-0 / 4-2

 

10 Yaş Erkekler:

Ersen Simtaş / Batuhan Yıldırım        4-3 / 4-1

Berkan Dağlı / Yılcan Aykan              4-1 / 4-0

Celal Konuklu / Ümit Tilki                  4-1 / 4-3

 

10 Yaş Kızlar:

Ekin yaycı Opalya Güneşoğlu           4-0 / 4-1

Hazal Dolu / Dilan Erkan          4-1 / 1-4 / 7-5

Melin Önkaya / Dilan Erkan               4-0 / 4-0

 

8 yaşlar:

Azra Yalkıç / Yalın Doğasal               7-2 / 7-1

Derin Samioğlu / Mehmet Akıner        7-0 / 7-1

İbrahim Ağun / Demir Olgun              7-2 / 7-4

Kaan Benli / Asrın Ataben                  3-7 / 0-7

Halil Bertuğ / Elcem Çınarlılı             5-7 / 8-6 / 7-3

Ceren Yılmaz / Altay Haydar             5-7 / 7-4 / 7-5

Mustafa Efe Sarıbaş / Sude Özkan     5-7 / 3-7

Erim Dimililer / Nehir Uluca               7-4 / 7-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 460 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler