1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Özyalçın, gözyaşlarıyla…
Özyalçın, gözyaşlarıyla…

Özyalçın, gözyaşlarıyla…

Ülkenin ileri gelen iş insanlarından, Özyalçın Şirketler Grubu Direktörü ve vergi rekortmeni Oğuz Özyalçın dün, Girne Nurettin Ersin Paşa Cami’nde kılınan cenaze namazının ardından, Çatalköy mezarlığına defnedildi. Özyalçın’ı son yolculuğuna u

A+A-

 

 

Ülkenin ileri gelen iş insanlarından, Özyalçın Şirketler Grubu Direktörü ve vergi rekortmeni Oğuz Özyalçın dün, Girne Nurettin Ersin Paşa Cami’nde kılınan cenaze namazının ardından, Çatalköy mezarlığına defnedildi. Özyalçın’ı son yolculuğuna uğurlamak için ailesi, siyasiler, iş insanları, sanatçılar ve yüzlerce seveni hazır bulundu.

Uzun süredir mücadele ettiği rahatsızlığına 46 yaşında yenik düşen Oğuz Özyalçın, ülkenin inşaat sektörüne ve ekonomisine yön veren en önemli isimlerden birisi olarak kabul ediliyordu.

ÖZÜR VE DÜZELTME

1 Ekim 2012 tarihli YENiDÜZEN Gazetesi’nin 2’nci sayfasında ‘İş Dünyası Yasta’ manşeti ile verilen haberde Kıbrıs’ın başarılı iş insanı Özyalçın Şirketler Grubu Direktörü Oğuz Özyalçın’ın, ‘gırtlak kanseri’ nedeniyle öldüğü yönündeki ifadelerin yanlış olduğunu belirtir, başta ailesi olmak üzere tüm sevenleri ve okuyucularımızdan özür dileriz. 

 

 

 

Bu haber toplam 1398 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler