1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZYALÇIN CONSTRUCTİON LTD’E ULUSLAR ARASI ÖDÜL
ÖZYALÇIN CONSTRUCTİON LTD’E ULUSLAR ARASI ÖDÜL

ÖZYALÇIN CONSTRUCTİON LTD’E ULUSLAR ARASI ÖDÜL

Özyalçın Construction Ltd, Altın Ödül Kategorisi’nde World Quality Commitment Uluslararası Yıldır Ödülü’ne layık görüldü.

A+A-

 

 

Özyalçın Construction Ltd, 26 yıllık uluslararası kalite kontrol ve onay kuruluşu olan ve 117 ülke katılımı ile oluşturulan B.I.D (Business Initiative  Directions) tarafından Altın Ödül Kategorisi’nde  World Quality Commitment (WQC) Uluslararası Yıldır Ödülü’ne layık görüldü.

Özyalçın Construction Ltd yetkilileri, söz konusu ödülü almak üzere 28-29 Ekim tarihlerinde Paris’te gerçekleşecek olan 26’ncı Uluslar arası WQC  Konvansiyonu’na davet edildi.

Organizasyon 29 Ekim Pazartesi günü The Concorde Convention Hall Paris’te gerçekleşecek.  Şirketlerin tanıtımının da yapılacağı organizasyon, gala yemeği ve ödül töreni ile sona erecek.

Liderler tarafından, lider kuruluşlara verilen bu prestijli ödül törenin sponsorluğu ise değişen Pazar trendleri, yenilik, büyüyen markalar, teknoloji, yeni ürünler, iş haberleri ve finansmanına odaklanmış  26 uluslar arası yayın kuruluşu tarafından yapılıyor.

Özyalçın Construction Ltd. yetkilileri uluslar arası ödülü almanın haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, hedeflerinin her zamanki gibi, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, hizmetlerini artırmak olduğunu vurguladı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 614 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler