1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZKALP: KORKULU RÜYA GÖRMEK İSTEMİYORUZ
ÖZKALP: KORKULU RÜYA GÖRMEK İSTEMİYORUZ

ÖZKALP: KORKULU RÜYA GÖRMEK İSTEMİYORUZ

Telsim Birinci Lig’in iki haftada dört puan almayı başaran ve bu hafta kendi evinde Çanakkale’yi konuk edecek olan Yeniboğaziçi, son iki sezonda yaşadığı sıkıntıları bu sezon yaşamak istemiyor. Sezon başında göreve getirilen Emin Özkalp’

A+A-

 

 

 

Telsim Birinci Lig’in iki haftada dört puan almayı başaran ve bu hafta kendi evinde Çanakkale’yi konuk edecek olan Yeniboğaziçi, son iki sezonda yaşadığı sıkıntıları bu sezon yaşamak istemiyor. Sezon başında göreve getirilen Emin Özkalp’le adeta bir yeniden yapılanma süreci yaşayan kırmızı-lacivertliler, ligin ilk iki maçında oynadıkları oyunla takdir de aldı.

 

“SON İKİ SEZONUNKİ SIKINTILARI YAŞAMAK İSTEMİYORUZ”

Yeniboğaziçi Antrenörü Emin Özkalp, geç bir sezon açılışı yaşadıklarını ve bunun kendileri için bir dezavantaj olduğunu belirterek, buna karşılık oyuncularının genç yaşta olmalarının ve kısa sürede iyi bir çalışma ortamı oluşturmuş olmalarının bir avantaj teşkil ettiğini vurguladı. Son iki sezonda kümede kalma adına ciddi sıkıntılar yaşadıklarını hatırlatan Özkalp, şunları söyledi:

“Artık korkulu rüya görmek istemiyoruz. Son iki sezonda kötü başlayıp iyi bitiriyorduk. Ama bu sezon kendi kendimize söz verdik. Aynı sıkıntıyı yaşamamak ve daha iyi bir başlangıç yaparak özellikle evimizdeki maçları kazanarak sıralamada üst basamaklarda olmak hedefini önümüze koyduk. Takım içinde şu an çok iyi bir karşılıklı sevgi ve saygı var. Birlik ve beraberliğimiz çok iyi. Bundan güç alarak, taraftarımızın da desteğiyle başarılı olmak istiyoruz.”

 

“ÇANAKKALE CİDDİYE ALINMASI GEREKEN BİR EKİP”

“Hamitköy maçında iyi bir futbol oynadık. Galip gelsek çok iyi olurdu” şeklinde konuşan Özkalp, güçlerinin farkında olduklarını ve hadlerini bilerek oynadıklarına işaret ederek, bunu bu şekilde devam ettirmek arzusunda olduklarının altını çizdi. Çanakkale’nin geçen hafta Dumlupınar karşısında on kişi kalmasına karşın beraberliği sağladığına ve neredeyse galibiyeti kaçırdığına dikkat çeken Özkalp, futbolun ciddi bir oyun olduğunu ve buna göre oyun stratejisi belirlemeye çalıştıklarını kaydetti. Galip gelmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını vurgulayan Özkalp, taraftarlarına da çağrıda bulunarak “Bize inansınlar, güvensinler ve bizi izlemeye devam etsinler” dedi.

Özkalp, ayrıca maça gelecek futbolseverlere iyi bir maç izlettirmeyi istediklerini de kaydetti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1139 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler