1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZİNAL: PLAY-OFF’U HEDEFLİYORUZ
ÖZİNAL: PLAY-OFF’U HEDEFLİYORUZ

ÖZİNAL: PLAY-OFF’U HEDEFLİYORUZ

Son iki sezondur Birinci Lig’de kümede kalma mücadelesi veren, geçtiğimiz sezonda play-out oynayan Batı bölgesinin renkli takımı Binatlı, 2011-2012 sezonunda en kötü ihtimal olarak, play-off oynamak istiyor. BİNATLI’YI ÜST SEVİYELERDE TUT

A+A-

 

 

 

 

 

Yeni sezonda hedeflerinin play-out değil play-off olduğunu belirten Kamil Özinal, Binatlı’yı üst seviyelerde tutmaya çalışacaklarını belirtti

 

Son iki sezondur Birinci Lig’de kümede kalma mücadelesi veren, geçtiğimiz sezonda play-out oynayan Batı bölgesinin renkli takımı Binatlı,  2011-2012 sezonunda en kötü ihtimal olarak, play-off oynamak istiyor.

 

BİNATLI’YI ÜST SEVİYELERDE TUTMAYA ÇALIŞACAĞIZ

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuşan Binatlı Antrenörü Kamil Özinal iki sezondur küme düşmeye oynayan ve zor günler geçiren Binatlı’yı daha üst seviyelerde tutmaya çalışacaklarını ve play-out korkusu olmayan, play-off’u hedefleyen bir takım oluşturduklarını söyledi.

Sezonu, diğer takımlara göre biraz geç olarak, ağustos ayı başında açtıklarını anımsatan Özinal, yaklaşık iki aya yakın bir hazırlık süreci geçirdiklerini belirtti. Bu sezon adeta yeniden yapılanmaya gittiklerinin altını çizen Özinal, altyapıdan Mehmet Meşeli, Çelebi Ilık ve Berkem’i kadroya dahil ederken, transferde de Yenicami’den Cemal ve Orçun, BÜY’dan da kaleci Bilgen’i aldıklarını, Buğra’yı da Lefke’ye verdiklerini dile getirdi.

 

KENDİ TESİSLERİMİZDE HAZIRLANDIK

Özinal, hazırlık döneminde kamp yapma olanağı bulamadıklarını ancak, kendi tesislerinde haftanın altı günü, bazı dönemlerde sabah akşam çalışarak, takımı hazırlamaya çalıştıklarını söyledi. Futbolcularının antrenmanlara özverili bir şekilde katılımı ile iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade eden Özinal, futbolcularının gösterdiği bu özveriden memnun olduğunu belirtti.

 

İYİ FUTBOL OYNAMAYI AMAÇLIYORUZ

Birinci Lig’in zorlu bir lig olacağına inandığını, Binatlı olarak bu zorlu lige hazır olduklarını dile getiren Özinal, diğer bir amaçlarının da taraflı, tarafsız herkese ve tüm sporseverlere iyi futbol izlettirebilmek olduğunu vurguladı.

Özinal son olarak, tüm takımlara, hakemlere ve futbolun içerisinde emek veren herkese 2011-2012 sezonunun hayırlı olmasını dilediğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1106 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler