1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÖZGÜRGÜN İDDİALI KONUŞTU
ÖZGÜRGÜN İDDİALI KONUŞTU

ÖZGÜRGÜN İDDİALI KONUŞTU

Geçtiğimiz sezon, play-off maçları sonucunda Hamitköy’ü yeniden Süper Lig’e yükselten başarılı teknik direktör Mehmet Ali Özgürgün, ailesinin yarısının Lefkeli olması nedeniyle duygusal olarak da bağlandığı Lefke teknik direktörlüğünü kabul et

A+A-

 

 

Geçtiğimiz gün Lefke ile anlaşmaya varan deneyimli teknik adam “Karadağ geçilmez sloganı ve ruhunu yeniden yaşatacağız” dedi. Transfer çalışmaları hakkında konuşan Özgürgün serbest transfer hakkı bulunan Nazım Aktunç ve Yenicami’nin satış listesine koyduğu Kemal Uçaner ile prensipte anlaştıklarını belirtti

 

Necmi Belge

 

Geçtiğimiz sezon, play-off maçları sonucunda Hamitköy’ü yeniden Süper Lig’e yükselten başarılı teknik direktör Mehmet Ali Özgürgün, ailesinin yarısının Lefkeli olması nedeniyle duygusal olarak da bağlandığı Lefke teknik direktörlüğünü kabul ettikten sonra kolları sıvadı.

 

“BAŞARIYA AÇ, GENÇ VE KOŞAN BİR TAKIM VAR”

Özgürgün konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN’e konuşurken, Lefke’nin genç, koşan ve başarıya aç bir takıma sahip olduğunu söyledi. Bu takımın, kaliteli iki  yabancı ve iki yerli futbolcu ile takviye edilmesi halinde daha güçlü bir hale geleceklerini dile getiren Özgürgün, lige iddialı bir şekilde gireceklerinin altını çizdi. Görevi kabul etmesinde Lefke’nin çok ısrarcı olmasın çok önemli bir rol oynadığını anımsatan Özgürgün, bu istek ve arzuların kendisini hem duygulandırdığını, hem de motive ettiğinin altını çizdi.

Özgürgün, bir de işin amatör tarafı olduğunu ve ailesinin yarısının Lefkeli olmasının  tercihinde de büyük etken olduğunu, bu sezon Karadağ’ın da devreye girmesiyle Lefke’nin lige renk katacağını ve ses getireceğini düşündüğünü belirtti.

 

“AKTUNÇ İLE UÇANER GÜNDEMİMİZDE”

Elindeki kadronunun güçlü olmasının hedef büyütmelerine katkı koyduğunu ifade eden Özgürgün, bu hedefler arasında şampiyonluk da olabileceğinin altını çizdi.

Transferde, Nazım Aktunç ile Kemal Uçaner’in gündemlerinde olduğunu ve bu futbolcular ile prensip anlaşmasına vardıklarını belirten Özgürgün, yabancı transferinde temas ettikleri Koffi’nin gelemeyeceğini bildirdiğini ayrıca geçtiğimiz yıl Lefke’de yer alan Bwele’den de ses çıkmadığını açıkladı.

Yabancı futbolcuları orta saha ve forvet olarak düşündüklerini ifade eden Özgürgün,  TC’li kontenjanının durumunun yabancı transferine göre şekilleneceğini ileri sürdü.

Özgürgün son olarak, Karadağ geçilmez solganının ve Karadağ ruhunu yeniden canlandırmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 621 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler